Ana Sayfa » Haber Turu » İstanbul’un Yepyeni Mutfak Sanatları Atölyesi S Akademi Açılıyor

İstanbul’un Yepyeni Mutfak Sanatları Atölyesi S Akademi Açılıyor

ozsut1Özsüt İstanbul Koşuyolu’nda mutfak sanatına ilgi duyanlar için yepyeni bir atölye açtı.

S Akademi, uzman şeflerin önderliğinde gerçekleşecek workshopları ile mutfakta kendini geliştirmek isteyen amatör ruhların buluşma noktası olacak. 4 Mart Çarşamba günü İtalyan mutfağından bir menünün yapılacağı ilk workshop ile açılacak olan S Akademi’de dünya mutfaklarından tatlı ve pastalara kadar pek çok farklı alana yönelik çalışmalar yapılacak. 7 Mart günü ise ödüllü şef Mehmet Soykan’ın önderliğinde Kadınlar Günü menüsü hazırlanacak. Akademi’de gruplar ve kurumlar için özel programlar da sunulacak.

Mutfak sanatlarına ilgi duyan İstanbullular için Koşuyolu’nda artık yepyeni bir atölye var. Özsüt tarafından açılan S Akademi, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, mutfakta kendini geliştirmek ve hobilerine yoğunlaşmak isteyenler için buluşma noktası olacak. Özsüt’ün 1938’den bugüne uzanan tecrübesi ve hem yerel hem de dünya mutfakları konusunda eğitim almış uzman şeflerinin önderliğinde gerçekleşecek workshopları ile S Akademi, amatör ruhlara mutfak sanatlarının inceliklerini öğrenme şansı sunacak.

İlk workshop 4 Mart’ta İtalyan mutfağı ile

Hem teorik hem de uygulamaya dönük bilgilerin aktarılacağı workshoplar 4 Mart Çarşamba günü başlıyor. Akademi’nin Mart ayı workshop programında İtalyan ve Uzakdoğu mutfağı, deniz ürünleri ve pratik lezzetlere yer verilecek. Gelecek workshoplarda, pasta, çikolata, kurabiye ve dünya mutfaklarından farklı örneklere yönelik workshoplar da düzenlenecek.

Mehmet Soykan’dan Kadınlar Günü workshop’u 7 Mart’ta

Kadınlar Günü’nden bir gün önce yani 7 Mart’ta ise, Türkiye’nin en başarılı şefleri arasında gösterilen Mehmet Soykan önderliğinde özel bir menü ozsut2hazırlanacak. Soykan, Kadınlar Günü’nde sevdiklerini şaşırtmak isteyenler katılımcılar ile zengin lezzetlerin sırlarını paylaşacak.

Grup olarak katılmak da mümkün

S Akademi’de, 2 ile 4 saat arasında süren tek günlük workshopların yanı sıra, dönemlik workshoplar ile katılımcıların isteklerine göre özel ders programları da hazırlanabilecek. Kişisel katılıma yönelik olarak düzenlenen programa ek olarak 12 kişiye kadar olan gruplar ve kurumlar için de özel programlar sunulacak. S Akademi ayrıca, fotoğraf ve video çekimi, doğum günü ve özel kutlamalar gibi etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

OKU ➤  Isınmanın En Tutkulu Yolu Gerçek Sıcak Çikolata

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir