Ana Sayfa » Haber Turu » Hamburger Yiyerek De Sağlıklı Beslenmek Mümkün

Hamburger Yiyerek De Sağlıklı Beslenmek Mümkün

burger1Burgerin en sadık müşterileri olan çocuklar artık daha güvenli ve sağlıklı besleniyor. “Gurme burger”, belli bir yaş grubuna hitap eden fastfood ürünü burgeri 7’den 70’e herkesin tüketebileceği lezzete dönüştürdü.

“Gurme burger” sektörüne iddialı bir giriş yapan ve kısa sürede yeni burger anlayışını benimseten Burger Break, sağlıklı olmasının yanında sunum ve lezzet farklılığıyla da anne ve çocukların tercih ettiği bir ürün haline geldi.

Tamamen doğal malzemelerle burgeri yepyeni bir besine dönüştüren Yücelen Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Yücelen, “Kendi çocuğuma yedirmeyeceğim ürünü kimseye sunmayız. Burger Break markasıyla burgeri annelerin çocuklarına gönül rahatlığıyla yedirebileceği bir yemek haline getirdik” diye konuştu.

Olmazsa Olmazımız Doğallık

Burgeri, belli bir yaş grubuna hitap eden fastfood ürünü olmaktan çıkarıp, 7’den 70’e herkesin tüketebileceği yemeğe dönüştürmeyi amaçladıklarını da ifade eden Yücelen şöyle devam etti: “Artık hamburger yiyerek de sağlıklı beslenmek mümkün. Özellikle fastfood ağırlıklı beslenen çocukları düşündük. Olmazsa olmazımız doğallık. Ekmeğimiz dahil her ürünümüz katkısızdır. Bizim tek sırrımız ‘temizlik, doğallık ve dürüstlük’tür. Hem etin iyisini, hem baharatın doğalını kullanıp, lezzeti ve görünümü hayran bırakacak menüler oluşturduk. Hedefe ulaşmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık, mutfak ustalarının en iyileriyle çalıştık. Araştırmalarımız sonucu, burgerimize en uygun eti Konya yöresinde bulduk. Köftesini sadece doğal baharatlarla zenginleştiriyoruz, öyle ki tuzun bile doğalını kullanıyoruz. Menüyü de, 18 ayrı burgerin yanı sıra sandviç, tost, atıştırmalık tabak ve tatlı ile burger2çeşitlendirdik.”

Ankara’da 5 ayrı şubede hizmet veren, burgeri sağlıklı ve lezzetli bir ürün olarak sevenleriyle buluşturan Burger Break, hem yetişkin hem de minik misafirleri için “Gurme burger” lezzetini tattırıyor.

Yücelen Grup, Burger Break markasını franchise uygulamasıyla önce Türkiye geneline, ardından da yurt dışına taşımayı da hedefliyor.

OKU ➤  Yazın Raffaele Salataları İle Hafifleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir