Ana Sayfa » Haber Turu » İş Dünyasının Lezzet Üssü: Şefik Döner

İş Dünyasının Lezzet Üssü: Şefik Döner


Yemek molasında sağlıklı, kaliteli ve protein ağırlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi Şefik Döner olacak. Kaliteli hizmet anlayışı, hijyenik ve güvenilir lezzetleriyle Türkiye’yi “Döner Restoranı” kavramıyla tanıştıran Şefik Döner, şık duruşuyla döner keyfini restoran anlayışıyla birleştirerek leziz bir füzyon oluşturuyor.

Kaliteli malzeme seçimi ve özgün tadıyla hafızanızda iz bırakacak olan Şefik Döner, Levent’teki merkezi lokasyonu sebebiyle öğle saatlerinde iş dünyasının akın ettiği, akşamları ise ailecek yemek keyfinin yaşandığı nezih bir lezzet durağı.

Damağınızda tat bırakacak lezzetleriyle Şefik Döner, tescilli bir marka olarak bünyesinde her türlü gıda üretimini yaparak satış yapma yetkisine sahip. Mekanın favori seçimleri arasında kiloluk paylaşımlı menüler geliyor. Özellikle öğle saatlerinde ofis kuleleri çalışanlarının müdavimi olduğu özel paylaşımlı menüler, grup halinde yemeğe çıkanlara hitap ediyor.

Şefik Döner, 25 restoran daha açmayı hedefliyor

İsmini kurucusu Şefik Erhan Çarhoğlu’ndan alan Şefik Döner, kaliteli ve hijyenik servis anlayışıyla akıllarda yer eden geleneksel dönerci konseptini değiştirerek, döner restoranı kavramıyla Türkiye’yi tanıştırıyor.

Şefik Döner kurucusu Şefik Erhan Çarhoğlu, döner restoranı olarak bir merkez ofis kurarak, Bağdat Caddesi ve Bakırköy-Florya hattına birer lezzet üssü daha açmanın yanı sıra köfte ve burger konseptinde açacakları yeni restoranlarını Levent-Etiler-Ulus bölgesine konumlandırmak ve franchise vererek AVM ve sokak restoranlarının toplam sayısını 25’e çıkarmayı hedefliyor.

Şefik Döner, sadece ofisten çıktığınızda uğradığınız değil, haftaiçi ve haftasonu ailecek de gidip keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir adres. Leziz ve sağlıklı bir öğlen ya da akşam yemeği için gidilebilecek alternatiflerin başında gelen Şefik Döner, şık dekore edilmiş restoranıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

OKU ➤  Eker’den yeni lezzet Hellim peyniri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir