Ana Sayfa » Haber Turu » Her mevsim taze sıkılmış limon

Her mevsim taze sıkılmış limon


Doğanay Gıda’nın yüzde 100 sıkma limon suyu sayesinde, her mevsim az önce sıkılmış kadar taze şekilde elimizin altında olacak.

Sağlık açısından sayısız faydaları olan bitkilerden biri, olan limonun; Tansiyonu düşürdüğü, iyi kolesterolü arttırdığı, idrar yolları ve bağırsak enfeksiyonlarına iyi geldiği bilinen faydaları arasında sayılabilir. Ayrıca anti-kanserojendir, dişleri beyazlatır- diş minesini güçlendirir hatta kemik erimesini önler. Bu kadar faydası olan limon bir kış meyvesi olması dolayısıyla sürekli taze bulunması zor bir meyvedir. Ürünlerinde taze sebze- meyve kullanımıyla dikkat çeken Doğanay Gıda, yüzde 100 limon suyunu şişeledi. Türkiye’de tek olan bu ürün sayesinde elde limon sıkma, çekirdeklerini ayıklama derdi olmadan her mevsim, taze sıkılmış limon suyu bulmak şimdi mümkün.

HİÇBİR KATKI MADDESİ, KORUYUCU VEYA BOYA YOK!

Doğanay Gıda’nın Akdeniz Bölgesi’nde yetiştirilen taze meyvelerden ürettiği yüzde 100 limon suyu içeriğinde hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ya da boya kullanılmamasıyla da ebeveynlerin tercih listesinde ilk sırada yer almayı başarıyor. Limon suyunda renklendirici olarak bitkisel çözümler ve baharatlar kullanan Doğanay, bu kadar yoğun ekşi tadı sevmeyenler için de limon sosu üretiyor. Türkiye’nin ilk ISO 9001 belgeli limon sosunu üreten Doğanay Gıda, aldığı TSE -ISO Belgeleri ve Gıda Üretim Sertifikaları ile yurt
dışında 30’dan fazla ülkeye rahatlıkla ihracat yapmakta. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gündemde olan GDO’suz, katkı maddesiz ve sağlıklı ürünlerle beslenme trendi, Doğanay Gıda gibi hiçbir koruyucu madde kullanmayan markaların, her geçen gün büyümesine ve globalleşmesine çok önemli katkılar sağlamakta.

OKU ➤  Soğan Steak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir