Ana Sayfa » Haber Turu » Anneler Günü’nde şıklık NG Kütahya Porselen’le geliyor

Anneler Günü’nde şıklık NG Kütahya Porselen’le geliyor

Puan ver


NG Kütahya Porselen birbirinden şık kahvaltı takımları ve cam ürünleriyle tasarımın büyüsüne önem veren annelere özel hediye alternatifleri sunuyor. Anneler Günü’nde o’na, kalitesi ve modernliğiyle akıllarda yer eden bir armağan vermek için NG Kütahya Porselen sizi bekliyor.

Anneler Günü yaklaşıyor. Annenize baktıkça sizi hatırlayacağı bir hediye vermek için NG Kütahya Porselen’in muhteşem tasarımları, kapılarını açıyor. Birbirinden şık kahvaltı setleri ve yemek takımları desenleriyle uygun cam ürünler, NG Kütahya Porselen farkı ve kalitesiyle sunuluyor.

43 parçadan oluşan kahvaltı takımları, canlı renkleri ve zarif formlarıyla hatırası bir ömür sürecek hediyeliklerden biri olarak göze çarpıyor. Demlikten fincana, yumurtalıktan pasta tabaklarına kadar birçok parçaya sahip olan kahvaltı setleri, Anneler Günü kahvaltısına da keyif katacak. Kahvaltı takımlarına ayrıca kapaklı kahvaltı tepsisi ve joker kaseleri de dahil.

Bunun yanı sıra yemek takımları arasında yer alan rölyefli setler de annelerin unutamayacağı bir hediye alternatifi olarak dikkat
çekiyor.

Annelerin sofralarına zarafet katacak cam ürünler de NG Kütahya Porselen farkıyla sunuluyor. Bardak setleri ve daha birçok ürün, Anneler Günü keyfini yaşatmak için NG Kütahya Porselen şıklığıyla satın alınabiliyor.

Annenizin kalbini çalmak ve o’na seneler de geçse kullanabileceği bir armağan vermek için NG Kütahya Porselen’e mutlaka uğrayın.

OKU ➤  Paketli Ekmek Tüketimi İsrafı Yüzde 50 Azaltıyor

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz