Ana Sayfa » Mekânlar » Hafif, Lezzetli Tatlar Cakes & Bakes’de

Hafif, Lezzetli Tatlar Cakes & Bakes’de

Limonlu-CheescakeYazın hafif ve lezzetli tatlılar arayanlar, Cakes & Bakes’in zengin mutfağının sunduğu Limonlu Cheescake ile mutluluğun doruğuna çıkıyor.

Cakes & Bakes’in marifetli ustalarının ellerinden çıkan, lezzet harikası Limonlu Cheesecake’ler çayın ve kahvenin yanında, tadanları kendisine hayran bırakıyor.

Birbirinden lezzetli tatları, zengin menüsü, bol alternatifli seçenekleri ile misafirlerine keyifli anlar yaşatan Cakes & Bakes, yazın serin, hafif ve lezzetli tatlılar arayanlara Limonlu Cheesecake ile mutluluk sunuyor. Çay ya da kahvenin yanında her lokması ayrı bir zevk veren, peynirin, limonun ve kekin harika, yumuşacık buluşması Limonlu Cheesecake, yeni Cakes & Bakes müdavimlerini,  hayranlık verici tadıyla yeni lezzet tutkunlarını oluşturuyor.

Şehirlerarası ya da yurtdışına yolculuk ederken havalimanında ya da IDO iskelelerinden geçerken Cakes & Bakes’e uğrayın, Limonlu Cheesecake ile yolculuğunuza tatlı, keyifli bir mola verin. Cakes & Bakes İstanbul Atatürk Havalimanı, Türkiye’de Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, UNIQ İstanbul içinde yer alan Foods in the Woods, Yenikapı ve Bostancı İDO iskeleleri, Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan hızlı feribotlarda misafirlerini bekliyor. Cakes & Bakes, yurtdışında Tunus ve Makedonya’da hizmet veriyor.

OKU ➤  Bize Hormonlarımız Mı Kilo Aldırıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir