Ana Sayfa » Haber Turu » Gerçek Tavuk Lezzeti 25 Yıldır Türkiye’de

Gerçek Tavuk Lezzeti 25 Yıldır Türkiye’de


Tavuk lezzetinde dünyanın bir numarası KFC Türkiye’de 25’inci yılını kutluyor.

Benzersiz çıtır tavuk lezzetiyle neredeyse 80 yılda tüm dünyada efsaneye dönüşen KFC, Türkiye’de 25’inci yılını kutluyor. Tavuk lezzetinde dünyanın tartışmasız bir numaralı adresi olan KFC’nin Türkiye çapındaki 85 restoranında, Türkiye’de yetişen taptaze tavuklar her gün usta ellerde özenle hazırlanıyor ve 11 baharatlı gizli tarifle efsane KFC lezzetine dönüşüyor. KFC restoranlarında 25’inci yıla özel olarak, içinde 6 Parça Hot Wings ve 6 parça Crispy Strips, 5 parça Hot Shots, 2 parça tavuk bulunan 25. Yıl Kovası, yanında 2 biscuit ve 2 normal boy içecekle beraber sadece 25 TL.

Benzersiz çıtır tavuk lezzetiyle 80 yılda tüm dünyada efsaneye dönüşen KFC, Türkiye’de 25’inci yılını kutluyor. ABD’nin Kentucky eyaletinde Albay Harland D. Sanders’ın kurduğu ilk restoranıyla yolculuğuna başlayan KFC, 11 baharattan oluşan leziz karışıma batırıldıktan sonra kızartılan, hiçbir işlemden geçirilmemiş % 100 tavuk etiyle dünya çapında her gün yaklaşık 7 milyon kişiye ulaşan bir lezzet klasiği haline geldi.

Tavuk lezzetinde dünyanın tartışmasız bir numaralı adresi olan KFC, Türkiye’de 25 yıldır aynı heyecanla gerçek tavuk lezzetini ağzının tadını bilen müdavimleriyle buluşturuyor. Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren 85 KFC restoranında, Türkiye’de yetişen taptaze tavuklar her gün usta ellerde özenle hazırlanıyor ve Albay Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifiyle efsane KFC lezzetine dönüşüyor.

25’inci yıla özel lezzet

KFC, yeni restoranlarıyla yemekleri tutkuya dönüştüren yenilikçi ve zengin menülerini Türkiye’de daha fazla kişiye ulaştırmaya devam ediyor. KFC restoranlarında 25’inci yıla özel olarak tavuk severlere çok leziz bir de sürprizimiz var. İçinde KFC’nin alışkanlık oluşturan tatlarından 6 Parça Hot Wings ve 6 parça Crispy Strips, 5 parça Hot Shots, 2 parça tavuk bulunan 25. Yıl Kovası, yanında 2 biscuit ve 2 normal boy içecekle beraber.

OKU ➤  Dünyanın Sağlıklı Su Şişesi Bobble Artık Türkiye’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir