Ana Sayfa » Haber Turu » Gerçek İtalyan kahvesi lezzeti evinizde

Gerçek İtalyan kahvesi lezzeti evinizde


Bosch yeni TES50321 RW VeroCafe Latte espresso makinesi ile evde bir İtalyan barista gibi kahve yapmayı gerçeğe dönüştürüyor.

Ayrıcalığını, her parçası özenle ve mükemmel kahve yapmak için tasarlanmış barista teknolojisinden alan Bosch VeroCafe Latte, öğütme, aroma ve sertlik seçenekleri ile her kahve çekirdeğinin hakkını veriyor. Özel süt köpürtme sistemleri ile muhteşem kahve keyfi sunuyor. Uzun boylu Latte Macchiato bardaklarının da kolayca yerleştirilebilmesine olanak tanıyan 15 santimetreye kadar ayarlanabilen kahve çıkış yeri tasarımı ile sınıfında eşsiz.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni espresso makinesi TES50321 RW VeroCafe Latte ile en sevdiğiniz kahveye kolayca ulaşma imkânı sunuyor. Kanıtlanmış barista teknolojisi ile Bosch VeroCafe Latte espresso makinesi, her fincanda bambaşka bir kahve keyfinin kapılarını aralıyor. Kavisli ön paneli ve şık tasarımı ile mutfakların havasını da değiştiriyor.

EVİNİZDEKİ YENİ İTALYAN

Bosch, kanıtlanmış barista teknolojisine dayanan yeni VeroCafe Latte ile kahve ve espresso makinelerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Zarif metalik renkli, kompakt bu ürün özellikle kahve tutkunlarının en sevdikleri içecekleri zevkle ve kolayca hazırlamalarını sağlıyor. Bosch VeroCafe Latte ile espresso, lungo, cappuccino, latte veya macchiato seçim ne olursa olsun, 19 bar basıncıyla kahve aromasının suya daha iyi karışmasını sağlıyor ve en az bir İtalyan kafesinde içilebilecek kadar mükemmel lezzetli bir kahve hazırlanabiliyor.

KANITLANMIŞ BOSCH BARİSTA TEKNOLOJİSİ

Bosch VeroCafe Lattenin espresso makinesinin her parçası özenle ve mükemmel kahve yapmak için tasarlanmış barista teknolojisi üzerine kurulu. Seramik CreamDrive öğütme birimi, her kahve çekirdeğinden maksimum aroma alacak şekilde, ekstra ince öğütüyor. SensoFlow sistemi ve AromaPro özellikleri ile sıcaklığın her zaman ideal ve su basıncının mükemmel olduğundan emin olmanızı sağlıyor. Yeni VeroCafe  Latte, hijyen açısından da yine üstün standartları karşılıyor. CreamCleaner fonksiyonu ile süt sistemi, sadece bir düğmeye dokunarak temizlenebiliyor.

OKU ➤  UNO Türkiye’de Bir İlk: Premium Çok Tahıllı Tortilla İle Sağlık ve Lezzet Bir Arada

Bosch VeroCafe Latte üzerinde yer alan iki seçim düğmesi, kahveseverlere istedikleri kahveyi çok hızlı bir şekilde hazırlama imkanı veriyor. Birinci adımda beş fincan boyutundan biri, ikinci adımda kahvenin sertliği seçiliyor. Çok hafif, hafif, normal ve güçlü gibi standart seçimlere ek olarak Bosch VeroCafe, AromaDouble Shot seçimi de sunuyor. Bu sayede ekstra güçlü içecekleri tercih edenler için mükemmel dengeli ve yoğun aromalı kahveler hazırlamak lüks olmaktan çıkıyor.

MÜKEMMEL KAHVENİN GARANTİSİ: MİLKSTEAM DİRECT

Bosch, yüksek, yoğun ve kremsi süt köpüğü ile kahve hazırlamanın, bir sanat olduğuna ve misafirleri etkilemede önemli rol oynadığına inanıyor. Bu inançla tasarlanan VeroCafe Latte espresso makinesinin MilkSteam Direct özelliği, üst üste defalarca cappuccino hazırlasanız da, her fincanda aynı lezzet kalitesini ve performansını vaat ediyor.

15 SANTİMETRE KADAR AYARLANABİLEN KAHVE ÇIKIŞ YÜKSEKLİĞİ İLE KENDİ SINIFINDA EŞSİZ

Bosch VeroCafe Latte espresso makinesi, nefis lezzetlerde hazırladığı kahve çeşitlerinin aynı zamanda şık bir şekilde sunulması için de özel bir tasarıma sahip. 15 santimetreye kadar ayarlanabilen kahve çıkış yeri ile uzun boylu Latte Macchiato bardaklarının da kolayca yerleştirilebilmesine olanak tanıyan bu tasarım, VeroCafe Latte’ye kendi sınıfında eşsiz bir değer katıyor.

KAHVE LEZZETİNDEN ÖDÜN VERMEDEN ENERJİDEN TASARRUF EDİYOR

Bosch VeroCafe Latte espresso makinesi, enerji verimliliği ile de farkını ortaya koyuyor ve sadece gerektiği kadar ısıtıyor. Önceden ayarlanmış zaman kadar kullanılmaz ise patentli otomatik kapanma özelliği elektriği otomatik olarak kesiyor. Böylece enerjiden tasarruf sağlarken, aynı zamanda unutkanlıklara karşı son derece etkili ve güvenli bir kullanım da sunuyor.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir