Ana Sayfa » Mekânlar » Gaziantep’in Vazgeçilmez İkilisi ‘Baklava’ Ve ‘Kebap’ın Zirve Yaptığı Mekan; KÜBBAN

Gaziantep’in Vazgeçilmez İkilisi ‘Baklava’ Ve ‘Kebap’ın Zirve Yaptığı Mekan; KÜBBAN

kubban1Konsept danışmanlığını Faruk Güllü’ nün bizzat kendisinin yaptığı Kübban Gaziantep Mutfağı’nda, özenle hazırlanan yöresel Gaziantep yemekleri ve baklava çeşitlerini mutlaka deneyimlemelisiniz.

2007 yılı yılında faaliyete giren ve halen Faruk Güllüoğlu Şirketler Grubu bünyesinde hizmet vermeye devam eden Kübban Gaziantep Mutfağı; kültürümüzde yemeğin ardından tatlı yenmesinden yola çıkarak, kebabın en iyisiyle, tatlının en iyisini bir araya getirme düşüncesiyle kurulmuş. Konukların memnuniyeti ve “müşterinin ayağına hizmet” felsefesi de yollarına ışık olmuş.

Gaziantep’in zengin yemek kültürü ile tanışın

Konsept danışmanlığını Faruk Güllü’ nün bizzat kendisinin yaptığı mekanda, özenle hazırlanan yöresel yemekler misafirlerin beğenisine sunuluyor. Kübban Gaziantep Mutfağı; zengin menüsü, leziz yemekleri ve tatlıları, ferah ortamı, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitelerine verdikleri önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiş. Güneşli’ de bulunan Kübban Gaziantep Mutfağı, haftanın yedi günü, özel toplantılar, organizasyonlar ve toplu yemekler için Gaziantep yöresinin eşsiz yemekleri, Pazar günleri 144 çeşit ile hazırlanan özel açık büfe yöresel kahvaltı ve haftanın 6 günü Gaziantep usulü, bol çeşitli serpme kahvaltı hizmetleriyle konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Her türlü konforun düşünüldüğü mekanda; nezih bir ortamda leziz yemeklerin tadı çıkarken, çocuklar ise oyun odasında, onlarla eşlik etmekle görevli personel ile keyifli vakit geçirecekler.

Kebap cenneti…

Mevsimine göre; Keme Kebabı, Yenidünya Kebabı, Soğan Kebabı, Sarımsak Kebabı gibi çeşitleri ve Şiveydiz , Ekşili Ufak Köfte, Yuvalama , Beyran gibi kubban-kebapyöresel yemekleri de misafirlerinin beğenisine sunan mekan hakkında detaylı bilgi edinmek için;  www.kubban.com.tr’ yi ziyaret edebilir, çeşitli uygulama ve yeniklerden haberdar olmak için ise; Facebook ve Twitter’ da @kubbangaziantep kullanıcı adıyla Kübban Gaziantep Mutfağı’nı takip edebilirsiniz.

OKU ➤  Bir Ramazan klasiği; Kübban Gaziantep Mutfağı

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon İçin: 0212 651 81 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir