Ana Sayfa » Haber Turu » g2m, Yeni Ürün Gamını Tanıtan Mutfak Şovlarıyla EDT Expo’nun Gözdesi Oldu!

g2m, Yeni Ürün Gamını Tanıtan Mutfak Şovlarıyla EDT Expo’nun Gözdesi Oldu!

Puan ver


Üreticiler ve işletmeler arasında köprü görevi görerek, ev dışı tüketim sektörünün tedarik zincirini yöneten lider firma g2m, sektörün dinamiklerini belirleyen markaların tümünü tek bir platformda toplamayı başaran EDT Expo Fuarı’na keyifli standıyla renk kattı. Fuar boyunca g2m standında gerçekleşen mutfak şovları ve ürün demoları ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Üreticilerle işletmeler arasında kurduğu güçlü bağ ile tedarik zincirinde gıda güvenliğine önem vererek çalışan g2m, 27 – 30 Mart 2014 tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen EDT Expo Fuarı’na katıldı. Fuar boyunca mutfak sponsorluğunu Electrolux’ün yaptığı mutfaklarda ünlü İtalyan şef Antonio Trotta, g2m’nin ürün portföyüne yeni eklediği ithal ürünlerinden La Molisana ile, geleneksel İtalyan makarnalarını, lezziz soslar eşliğinde tattırırken, g2m’nin Danışman Şef’i İsmet Saz da Tayland’dan, Afrika’dan, İtalya’dan, İspanya ve İngiltere’den gelen dünyaca bilinen markaların seçkin ürünleriyle yaptığı canlı demolarla lezzet şöleni oluşturarak büyük ilgi uyandırdı. Diğer taraftan, g2m’nin dağıtımını yaptığı markaları arasında yer alan pastacılık sektöründeki güçlü ismi Krater, duayen pasta şefi Niyazi Çapraz’ın ellerinde tekrar tekrar yorumlandı. g2m standını ziyaret eden ziyaretçiler yılın en yenilikçi ürünü Balparmak’ın “Katla Balla” ürünü ile de tanışma fırsatı buldular. “Mutfakta Biz Varız” mottosu ile 2014’e hızlı bir giriş yapan g2m fuar boyunca ziyaretçilerin akınına uğradı.

La Molisana’nın renkli makarna dünyası

Ünlü İtalyan şef Antonio Trotta, fuar boyunca g2m’nin ürün portföyüne yeni eklediği ithal ürünlerinden La Molisana markalı
makarnalar ile harika lezzetler oluşturdu. Fuar ziyaretçileri İtalyan şefin adeta bir şova dönüşen pişirme sürecini izlerken aynı zamanda enfes makarnalardan tatma imkanı da buldular.

Trüf Mantarılı Zeytinyağı, Kashmiri Korma

Diğer yandan “Mutfakta Biz Varız” sloganıyla profesyonel mutfaklara kendi ürünleriyle hızlı bir giriş yapan g2m, EDT Expo 2014 Fuarı’nda 4 gün boyunca Electrolux Profesyonel tarafından kurulan demo mutfağında, ithal gurme sosları ve kendi ürünleriyle yapılan yemeklerin tadımını gerçekleştirdi. Profesyonellerin yoğun ilgisini çeken workshoplarda g2m Danışman Şefi İsmet Saz, reçetelerini izleyiciler ile paylaşırken ürünler hakkında da bilgiler aktardı. Tadım etkinlikleriyle en fazla rağbet gören stantlardan biri olan g2m, gurme sosların tümünü ziyaretçilere tanıtmayı ve tattırmayı başardı. Workshoplar sırasında en fazla ilgi gören ürünler ise, Beyaz Şarap Sirkesi, Siyah Trüf Mantarı Aromalı Zeytinyağı, Tütsülenmiş Acı Biber Sosu, Kashmiri Korma Sosu ve Vermut, Limon ve Tarhunlu Sos oldu.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz