Ana Sayfa » Haber Turu » Franke İle Mutfağın Pratik Yardımcıları Ramazan’da Yanı Başınızda

Franke İle Mutfağın Pratik Yardımcıları Ramazan’da Yanı Başınızda

FrankeDünyanın en büyük eviye, armatür ve ankastre cihaz üreticilerinden Franke, mutfakların olmazsa olmaz pratik yardımcısı ankastre mikrodalgalar konusunda da uzmanlığını yeni modelleriyle bir kez daha kanıtlıyor.

Izgara özelliği ile farklı bir kullanım sunan Franke elektronik mikrodalgalar Ramazan ayında hafif iftar sofralarını hızlı kurmanın avantajını sunuyor.

Bu özelliği ile ön plana çıkan modellerden olan, FMW 250 GL G XS kodlu yeni  Franke elektronik mikrodalga,  geniş iç hacim, nem önleyici hava akımı, kombine ızgara ve mikrodalga opsiyonu gibi özellikleri sayesinde zaman kaybetmeden kısa sürede lezzete ulaştırıyor.

Isıtma, buz çözme, pişirme gibi özelliklerinin yanı sıra, sıradan mikrodalgalardan farklı olarak Izgara pişirme opsiyonu bulunan Franke FMW 250 GL G XS yeni  mikrodalga: Kolay kullanım sağlayan tuşlu sistem, dijital ekran ve otomatik tekrar ısınma gibi özellikleri sayesinde de mutfaklara ergonomi sunuyor.

Franke elektronik mikrodalgalar sebze, et ve balık  gibi yiyecekleri ustalıkla yüzeyi yanmadan ızgara ederken paslanmaz çelik ınox yüzeyleri ve tasarım özellikleri sayesinde ankastre fırınlar ile de mükemmel bir uyum oluşturuyor.

Özellikle yazın en sıcak günleri ile başlayan Ramazan ayında Franke mikrodalgaların ızgara pişirme özelliği sayesinde iftar sofraları hafif ızgara yiyecekler ile buluşuyor.

 

OKU ➤  Hafif, Lezzetli Tatlar Cakes & Bakes’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir