Ana Sayfa » Haber Turu » Ferahlatıcı Alpro Coconut İle Yaza Egzotik Bir Hava Katın  

Ferahlatıcı Alpro Coconut İle Yaza Egzotik Bir Hava Katın  


Avrupa’nın bir numaralı soya sütü üreticisi Alpro, soyanın yanı sıra bitkisel içerikli sağlıklı içecekleri ile tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Sağlıklı içeriğiyle ön plana çıkan Hindistan cevizi içeceği Alpro Coconut, yaz aylarında düşük kalorili ve ferahlatıcı bir lezzet arayanların beğendiği alternatif oluyor.

Avrupa’nın bir numaralı soya sütü üreticisi Alpro’nun Hindistan cevizi içeceği Alpro Coconut, ferahlatıcı etkisi ve düşük kalorisi ile muhteşem bir yaz içeceği alternatifi oluyor. Bir bardakta (200 ml) sadece 40 kalori içeren Alpro Coconut şeker ilavesiz. Dolayısıyla diğer ferahlatıcı içeceklerin aksine, çok daha düşük kalorilisiyle sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin tercihi oluyor. İçerisindeki Hindistan cevizi parçacıkları Alpro Coconut’ın ferahlatıcı etkisini arttırıyor. Ayrıca vücuttaki sıvı kaybına da iyi geliyor.

Alpro Coconut’ın üretiminde, Hindistan cevizi meyvesinden elde edilen Hindistan cevizi kreması kullanılıyor. Hindistan cevizi tadının daha rahat alınması için Alpro Coconut’ın içeriğinde şeker yerine pirinç kullanılıyor. Hindistan cevizinin pirinçle muhteşem uyumu sayesinde daha kıvamlı bir hal alan Alpro Coconut, hayvansal yağ, süt ve süt ürünleri, yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu içermiyor. Aynı zamanda laktoz, glüten ve buğday barındırmadığından, alerjisi olanlar tarafından rahatlıkla tüketilebiliyor.

Alpro Coconut’ı lezzetli bir içecek olarak sade tüketebileceğiniz gibi pek çok tarif içinde ve kahvaltılık gevreklerinizle kullanabilirsiniz. 1 lt’lik ambalajlarda Macro Center ve Migros mağazalarında bulunabilecek Alpro Coconut, düşük kalorili ve sağlıklı bir içecekle yaz aylarına doğal ferahlık katmak isteyenleri bekliyor.

OKU ➤  Fransız Amora’nın Nefis Sosları, Barbekünün Tadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir