Ana Sayfa » Haber Turu » Fakir Hausgerate’den İçinizi Isıtacak Bir Fikir

Fakir Hausgerate’den İçinizi Isıtacak Bir Fikir

fakirTadı ve kokusuyla Türk damak zevkinin vazgeçilmezleri arasında yer alan çay, soğuk kış günlerinde de içinizi ısıtacak en iyi alternatif. Fakir Hausgerate, güne çayla başlayıp bitirenler için çay demlemeyi pratik hale getiren Ceremony Digital’i geliştirdi. Hem çay makinesi hem de su ısıtıcısı olarak kullanılabilen Ceremony, camdan gelen sağlığı evlere taşıyor. Farklı sıcaklıklarda ısıtma ve sıcak tutma özelliği sayesinde bebeğine mama hazırlayan annelerin de en büyük yardımcısı olacak.

Kahvaltıda, çalışırken, dinlenirken ya da misafirlerini ağırlarken çayın lezzetinden vazgeçemeyenler Ceremony Digital Çay Makinesi ile çay keyfini doya doya çıkarıyor. Tasarım detayları ve teknolojisi ile hayatı kolaylaştıran Ceremony Digital, çıkarılabilen su filtresi ile kaynamış suyu süzüyor. Kirecin filtrede kalması sayesinde suyun tadı yumuşarken çayın lezzeti de artırıyor. Demlik ağzının özel tasarımı, çayı damlatma derdine son veriyor.

Modern tasarımı ile mutfaklarınıza şıklık katacak Ceremony Digital Çay Makinesi’nin 2 L kapasiteli alt kısmı, su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor. 1 L kapasiteli demlik, cam yapısıyla son derece sağlıklı olmasının yanı sıra çok sayıda kişiye çay ikram etme olanağı sunuyor. Ayrıca ısıya dayanıklı camdan üretildiğinden bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.

Ceremony Digital, farklı sıcaklıklarda ısıtma ve sıcak tutma özelliğiyle çay tiryakileri kadar bebeğine mama hazırlayan annelerin de en büyük yardımcısı olacak.  Suyu 40°C, 60°C ve 80°C gibi farklı ısı seviyelerinde otomatik olarak ısıtarak bebek maması ve her türlü bitki çayı için hazır hale getiriyor. Su bittiğinde otomatik olarak kapanan çay makinesi, güvenli bir kullanıma sahip…

Fakir Hausgrate Ceremony Çay Makinesi, suyu soğutmadan sıcak tutma fonksiyonu sayesinde yüzde 90 oranında enerji tasarrufu sağlıyor.

OKU ➤  Egg&Burger’den serinleten içecek; Zencefilli Gazoz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir