Ana Sayfa » Haber Turu » Ev Yapımı Makarna Lezzeti Filiz Yumurtalı İle Sofranızda

Ev Yapımı Makarna Lezzeti Filiz Yumurtalı İle Sofranızda


Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez ismi Filiz, tadı ve dokusuyla ev yapımı makarnayı aratmayan ‘Yumurtalı’ serisiyle sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yumurtanın lezzetini ve besleyici özelliğini sofralara taşıyan Filiz’in uzun erişte, bukle, erişte ve kırpık çeşitleri; öğünlerinde annelerinin lezzetlerini arayan makarna tutkunlarının sofralarına zenginlik katıyor.

Türkiye’nin sevilen makarna markası Filiz, yumurtanın lezzetli ve besleyici özellikleriyle geliştirdiği eşsiz lezzetlerini sofralara taşımaya devam ediyor. Her damak zevkine göre ev yapımı tadında hazırlanan Filiz Yumurtalı, geniş seçenekleriyle göze de hitap ediyor. Beslenmede hayvansal ve bitkisel protein dengesinin önemi düşünülerek geliştirilen eşsiz yumurtalı serisi, 1 yaş ve üzeri büyüme çağındaki çocuklardan, hamile kadınlara kadar ideal seçenek sunuyor.

Satışa sunulduğu ilk yumurtalı seri ile binlerce makarna severin gönlünde taht kurarak, BrandSpark International ile MRIA (Kanada Araştırmacılar Derneği) tarafından dünyanın en prestijli hızlı tüketim ürünleri 2013 programında “Türkiye’nin En İyi Yeni Ürünü” ödülüne layık görülen Filiz Yumurtalı, geleneksel tariflerden şaşmayanlar, öğünlerinde annelerinin lezzetlerini arayanların sofralarına uzun erişte, bukle, erişte ve kırpık seçenekleriyle zenginlik katıyor.

Ebru Omurcalı İle Lezzet Turu Devam Ediyor

Filiz, marka yüzü şef yazar Ebru Omurcalı ile birlikte lezzet turuna tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin 40 yıllık vazgeçilmez lezzeti Filiz, 13 ve 14 Aralık’ta makarna severler ile bir araya gelecek. Ankara Kocatepe Beğendik mağazasında 13 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek etkinlikle Filiz, ziyaretçilerine Ebru Omurcalı’nın birbirinden lezzetli tariflerle hazırladığı makarnaları sunacak. Ziyaretçiler hem lezzet ustası Ebru Omurcalı ile sohbet etme ve pişireceği çok özel makarnaları tatma fırsatı yakalayacak hem de Filiz Makarna’nın sürpriz hediyelerine sahip olacak. Türkiye’nin sevilen lezzeti Filiz, lezzet turu etkinliği 14 Aralık Pazar günü Ankara Çağdaş Market Alacaatlı Şubesi’nde devam edecek.

OKU ➤  Fırında Mini Baget Ekmekler

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir