Ana Sayfa » Haber Turu » En Sağlıklı Tarifler De’Lonhi Multifry İle Pişer

En Sağlıklı Tarifler De’Lonhi Multifry İle Pişer


“Dile Benden Ne Dilersen” mottosuyla mutfaklarda yeni bir dönemi başlatan De’Longhi Multifry ile pişen yemekler hem göze hem damak tadınıza hitap edecek.

Her kadın kendini mutfakta kanıtlamak ister. Bunun için ise çeşitliliği artırarak mutfakta fark oluşturmak ister. De’Longhi’nin yepyeni ürünü ile mutfakta tek bir ürün kullanarak sınırsız tarifi hazırlamanız artık mümkün. Multifry ile bir ölçek yağ kullanarak dilediğiniz tarifi deneyecek, mutfakta ustalığınızı konuşturacaksınız.

Çoklu pişirme sağlayan De’Longhi Multifry ile patatesten risottoya, kuskustan pizzaya, güveçten pilava, yahniden türlüye, biftekten balık filetoya, kekten turtaya kadar farklı yemekler hazırlayabilir, alışılmış menülerin dışına çıkabilirsiniz. De’Lonhi Multifry ile simit, lahmacun, tas kebabı gibi geleneksel Türk lezzetlerini de evinizde deneyebilirsiniz.

En iyi pişirme performansı ile hem aparatlı hem de aparatsız olarak kullanım sunan De’Longhi Multifry’ın akıllı pişirme çubuğu sayesinde ekmek, browni, cookie gibi lezzetler ile hem misafirlerinizi hem de kendinizi şımartabilirsiniz. Farklı atıştırmalık alternatifleri arıyorsanız istediğiniz kuru meyveler ile damak tadından ödün vermeden hazırlayacağınız müsli bar ile hem sağlığınızı hem formunuzu koruyabilirsiniz.

Dilediğiniz Tarifi Multifry Yapsın, Zamanınız Size Kalsın

Mutfakta zaman kazanmak isteyenlere pratik bir kullanım sunan Multifry, SHS 360 derece pişirme özelliğiyle yemekleri kısa bir sürede pişirmenizi sağlıyor. Kendiliğinden ısı yayımı ve ızgara pişirme tekniği sunan De’Longhi Multifry, yemeklerin pişerken kurumasını da önleyerek lezzetli yemekleri sofralarınıza taşıyor.

 

OKU ➤  PepsiCo’nun Türkiye’deki Sürdürülebilir Tarım Uygulamaları Avrupa’ya Örnek Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir