Ana Sayfa » Haber Turu » En sağlıklı etler Akel ürünlerinde pişer

En sağlıklı etler Akel ürünlerinde pişer


Akel Elektrikli Ev Aletleri, Kurban Bayramı’nda sevdiklerine lezzetli ve sağlıklı et yemekleri yapmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Davul fırından ızgaraya, kavurma sacından barbeküye birbirinden farklı Akel ürünleri et yemekleri yapmayı keyfe dönüştürüyor.

Akel Elektrikli Ev Aletleri sayesinde Kurban Bayramı’nda birbirinden güzel et yemekleri yapmak artık çok kolay. Mutfaklarda hayatı kolaylaştıran Akel, birbirinden farklı ürünleriyle yemek yapmayı ve yemeği adeta keyife dönüştürüyor. Etler, Akel davul fırında, ızgarada ya da kavurma sacında sağlıklı bir şekilde pişerken, enfes lezzetleriyle de sevdiklerinize çifte bayram yaptırıyor. Türkiye’de davul fırın denilince akla gelen ilk marka olan Akel, bu ürünleriyle mutfaklarda harikalar yapıyor.

Yemekleri 20-25 dakika gibi çok kısa bir sürede hazırlamaya imkan sağlayan Akel Davul Fırınlar, önceden ısıtma derdini de ortadan kaldırdığı için zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Homojen ısı dağılımı sayesinde et yemeklerini eşit pişiren Akel Davul Fırınlar onların kurumasını da önleyerek yumuşacık yapıyor.

Lezzet düşkünlerine kavurma sacı

Kurban Bayramı’nın vazgeçilmez lezzeti kavurmaya Akel Kavurma Sacı farklı bir lezzet katıyor. Etler kavurma sacında sade
pişirilebildiği gibi domates, biber ve soğanla değişik bir lezzette ve görüntüde de sunulabiliyor. Akel Izgara, hem sağlıktan hem de lezzetten ödün vermeyenlere sesleniyor. Etler kokusuz Akel Izgarada kısa sürede pişerken, yumuşacık oluyor.  Akel Barbekü ise “Piknik keyfi yaz-kış sürsün” diyenlerin tercihi. Akel Barbekü’de etlerin yanı sıra birbirinden nefis sebzeleri de pişirmek mümkün.

OKU ➤  Knorr, 1 Milyon Çocuğa Okul Yemeği Bağışlayacak

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir