Ana Sayfa » Haber Turu » COOK Bas ve Kes Streç Film ile artık gıdalarınızı streçlemek çok kolay

COOK Bas ve Kes Streç Film ile artık gıdalarınızı streçlemek çok kolay

cookMutfağınıza yenilikleri getirmeye devam eden COOK markası bu kez patentli bir ürün olan COOK Bas ve Kes Streç Film ile günlük hayatınızı kolaylaştırıyor.

Mutfaklarınız da streç filmin ucunu aramaya son veren, el kesmeyen ve pratik kesim yapan COOK Bas ve Kes Streç Film ile artık streçlemek çok daha kolay.

Türkiye’de bir ilk olan patentli kutusu sayesinde streç filmin ucunun içeriye kaçmasını engelleyen COOK Bas ve Kes Streç Film bir sonraki kullanımınız da size kolaylık sağlıyor. Gizlenmiş bıçağı sayesinde de streçleme esnasında parmaklarınızı kesilmeye karşı güvende tutuyor.

Üzerindeki mikro gözenekleri sayesinde gıdalara nefes aldırarak taze tutar ve yemek kokularının birbirine geçmesini önler. COOK Bas ve Kes Streç Film mikrodalga fırınınızda çözme ve ısıtma işlemlerinde gıdalara temas ettirilmeden de kullanılabilir.

300 metre uzunluğundaki COOK Bas ve Kes Streç Film, 30cm ve 45cm olmak üzere iki farklı genişlikte satışa sunulmuştur.

OKU ➤   “Hayallerimin peşinden koştum...”

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz