Ana Sayfa » Haber Turu » “En Beğenilen Marka” Pınar  

“En Beğenilen Marka” Pınar  


Pınar Süt, Capital ve GFK Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Süt ve Sütlü mamuller sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Türkiye’nin süt ve sütlü ürünler sektörünün öncü ve lider markası Pınar, En Beğenilen Şirketler araştırmasında birinci sırada yer aldı. Capital Dergisi’nin GFK Araştırma Şirketine yaptırdığı araştırmada Pınar, Süt ve Sütlü mamuller kategorisinin en beğenilen şirketi seçildi. Araştırmada Pınar Süt, hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve yenilikçilik gibi kriterlere göre 2014 yılında En Beğenilen Süt ve Sütlü Mamuller Şirketi seçildi.

Türkiye’de süt ve süt mamulleri denildiğinde ilk akla gelen marka olduklarını belirten, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, “Pınar Süt, Türkiye’yi modern ambalajda süt ve paketlenmiş süt ürünleri ile tanıştıran markadır. Pınar Süt, kurulduğu günden bu yana sunduğu kaliteli ürünlerle tüketicilerin hayatında önemli yer edinmiş, sektörüne yön veren ilklere imza atmış lider bir şirkettir. Şu anda Türkiye’den yapılan süt ve süt mamulleri ihracatının %17’sini Pınar Süt gerçekleştirmektedir.’’diye konuştu.

İdil Yiğitbaşı, “Tam 41 yıldır sağlıklı nesiller yetiştirme misyonuyla hareket ederek, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor ve yenilikçi ürünler sunarak tüketicilerimizin hayatına sağlık, lezzet, ve değer katmaya devam ediyoruz. Başarımızın kaynağı tüketicilerimizin ürünlerimize ve markamıza güvenmesi ve takdir etmesidir. Önceliği her zaman tüketicilerine en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmak olan bir marka olarak, sektör profesyonelleri tarafından sektörün “En Beğenilen Şirket’’i seçilmemiz bizim için gurur kaynağıdır” dedi.

OKU ➤  Bahçıvan Kebabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir