Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan’dan Bayram Sofralarınıza Şıklık Katan Ürünler

Emsan’dan Bayram Sofralarınıza Şıklık Katan Ürünler


Birbirinden şık tasarımlarıyla sofra kültürünü sanata dönüştüren Emsan; bayram sofralarınızı da şenlendiriyor. Emsan Stream yemek takımı ve Surf çatal-kaşık-bıçak takımı sadelik ve şıklığı bir arada sunan dizaynıyla kalabalık bayram sofralarınıza asalet katıyor.

Kalite ve şıklıktan ödün vermeden oluşturduğu ürünleriyle sofraların vazgeçilmezi olmayı başaran Emsan, Stream Yemek Takımıyla yine dikkatleri üzerine çekiyor. Emsan’ın özel olarak tasarlanmış ürünü Stream yemek takımı; yuvarlak kesimi, ekstra beyazlığı ve üzerindeki ince altın ve siyah çizgi detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Sadelik ve Şıklık Surf Çatal-Kaşık-Bıçak Takımında

Kalabalık bayram sofralarında kıskanılası sofralar oluşturmak istiyorsanız Emsan Stream yemek takımını Surf çatal-kaşık-bıçak takımıyla tamamlamalısınız. Sadelik ve şıklığı bir arada sunan Surf çatal-kaşık-bıçak takımı kusursuz tasarımıyla mükemmel sofralar oluşturmak için üretildi.

Hayal ettiğiniz şıklığı sofralarınıza taşıyan Emsan, 86 parçadan oluşan Stream yemek takımı ve 91 parçadan oluşan Emsan Surf çatal-kaşık-bıçak seti kalabalık bayram sofralarınızın da kurtarıcısı olacak.

OKU ➤  Muratbey’e ABD’den FDA onayı!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir