Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Polar Termoslar her an yanınızda

Emsan Polar Termoslar her an yanınızda

Puan ver


Türk mutfaklarının olmazsa olmazı Emsan, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Emsan Polar Termos, siz nereye giderseniz gidin sıcacık ya da buz gibi içeeğinizin ısı değerini kaybetmesini önlüyor.

Emsan’ın hayatı kolaylaştıran ürünleri arasına bir yenisi daha eklendi. Emsan’ın yepyeni ürünü Polar Termos ile tüm içecekleriniz saatlerce sıcak veya soğuk, siz nasıl isterseniz öyle kalıyor.

KALİTEDEN VAZGEÇEMEYENLER EMSAN ÜRÜNLERİNİ TERCİH EDİYOR

Emsan Polar Termos, 18/10 paslanmaz çelik iç haznesi ve dış yüzeyiyle uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlıyor. Polar Termosun ısı kaybını önleyen ve kolay kullanım sağlayan pratik kapağı kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. 1, 13 ve 1,6 litrelik değişik hacimleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Parmak izi bırakmayan koruyucu dış yüzeyi sayesinde her zaman temiz bir görünüm sunan Emsan Polar Termos, sıcak ve soğuk içeceklerin ısısını uzun süre korurken, vakumlu izolasyon teknolojisi sayesinde de kaliteli üründen vazgeçemeyenlerin tek tercihi oluyor.

OKU ➤  Okulda Enerji Kaybı ve Hastalık Riskine Karşı Her Gün Bir Bardak Meyve Suyu

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz