Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Ares Düdüklü Tencere ile Zamandan ve Enerjiden Tasarruf Edin!

Emsan Ares Düdüklü Tencere ile Zamandan ve Enerjiden Tasarruf Edin!

Puan ver


Fonksiyonel özellikleriyle yemek yapmayı zevke dönüştüren Emsan, Ares Düdüklü Tencere ile lezzetine doyulmaz yemekler hazırlıyor.

Özel tasarım ve kullanım rahatlığı ile kadınların hayatını kolaylaştıran ürünler sunan Emsan, mutfakta kısa sürede yemek pişirip zamanını sevdikleriyle geçirmek isteyenlere pratik çözümler sunuyor. Termik tabanı ile ısıyı eşit şekilde dağıtarak pişirme süresini en aza indiren Emsan Ares Düdüklü Tencere, lezzetine doyulmaz yemekler için mutfakta vazgeçilmeziniz olacak. Besin değerlerini kaybetmeden hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilmeniz için tasarlanan Emsan Ares Düdüklü Tencere, uzun yıllar sağlıklı kullanım olanağı sunuyor.

Otomatik Kilit Mekanizmasıyla Tek Elle Açılıp Kapanabiliyor

Lezzetli yemeklerin yanı sıra 5 ve 7 litrelik seçenekleriyle kısa sürede enfes yemekler hazırlamanızı kolaylaştıran Emsan Ares Düdüklü Tencere ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edeceksiniz.

Üstün özellikleri ve şık tasarımıyla mutfakların başköşesine yerleşen Emsan Ares Düdüklü Tencere, paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Otomatik kilit mekanizmasıyla tek elle kolayca açılıp kapanabilen ürün, ergonomik kulplarıyla da kolay taşıma imkânı sağlıyor.

Gri, mor, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri bulunan Ares Düdüklü Tencere mutfaklarınızda fark oluşturacak vazgeçilmeziniz olacak.

OKU ➤  Karne Hediyeleri

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz