Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Accura Çatal-Kaşık-Bıçak İle Sofralara Şıklık Getiriyor

Emsan Accura Çatal-Kaşık-Bıçak İle Sofralara Şıklık Getiriyor


Mutfak ve sofralar için kullanıcılarına birbirinden güzel tasarımlar sunan Emsan; Accura çatal-kaşık-bıçak setiyle sofralarınızın şıklığını tamamlıyor. Emsan Accura çatal-kaşık-bıçak seti zarif, sade ve şık tasarımıyla kadınların tercihi oluyor.

Çatal-kaşık-bıçak setleri her sofranın şıklığını tamamlayan vazgeçilmez unsurudur. Sofralarında en az yemeğin lezzeti kadar onlara eşlik eden sofra gereçlerinin de şıklığına önem veren kadınların tercihi ise her zaman Emsan oluyor.

Emsan 40 yıldır sofranıza ve yemek kültürünüze zenginlik katan mutfak ürünlerini sizler için tasarlıyor. Emsan Accura çatal-kaşık-bıçak sade, modern ve kaliteli tasarımıyla sevdiklerinizle paylaşacağınız sofraların gözdesi oluyor. 91 parça Accura çatal-kaşık-bıçak seti paslanmayan yapısıyla uzun yıllar kullanıldığında da parlaklığını kaybetmiyor. Üstelik bulaşık makinesinde bile yıkandığında kalitesinden ödün vermiyor. Emsan Accura çatal-kaşık-bıçak setini sandıklı ya da kutulu alarak uzun yıllar boyu şık sofralarınızda ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

OKU ➤  Arzum Otomatik Çay Robotuyla Zahmetsiz Çay Keyfi

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir