Ana Sayfa » Haber Turu » Effie’den Tikveşli’ye Bronz Ödül

Effie’den Tikveşli’ye Bronz Ödül

Puan ver


Reklamın Oscarları olarak bilinen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda Tikveşli, ‘Değişmeyen Efsane Lezzet’ kampanyası ile bronz ödül kazandı.

Türkiye’de Reklamcılar ve Reklamverenler Dernekleri tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda Tikveşli “Değişmeyen Efsane Lezzet” kampanyası ile bronz ödüle layık görüldü.

1943’ten bugüne geleneksel yöntemlerle usulüne uygun olarak üretilen Tikveşli, kalite ve lezzetiyle sofraların geleneksel bir değerini temsil ediyor. Bu temadan yola çıkarak “Altın Kaymaklı Tikveşli” ürünü için hazırlanan “Değişmeyen Efsane Lezzet” kampanyası, Temel Gıda Maddeleri kategorisinde 2013 Effie Ödülü’nü aldı. Reklam sektörünün en prestijli etkinliklerinden biri olan “Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri”nde bu yıl 215 kampanyanın 28 kategoride yarıştığı yarışmada en başarılı 51 çalışma ödüllendirildi.

OKU ➤  Karadeniz Lezzetleriyle İftar Şöleni İzhar’da

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Puan ver DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, yaklaşan bahar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz