Ana Sayfa » Haber Turu » Doygun’dan Ev Dışı Mutfaklara Özel Yeni Lezzet

Doygun’dan Ev Dışı Mutfaklara Özel Yeni Lezzet


5 dakikada hazırlanan DUDU meyveli, kremalı, soslu ya da pudra şekerli servis edilebiliyor.

Perakende ürünlerinde olduğu gibi endüstriyel ürünlerinde de farklı ve lezzetli seçenekler sunan Doygun Gıda, ev dışı mutfaklara yeni lezzeti DUDU’yu kazandırıyor. Donuk ürün olarak hastane, otel, kafe, restoran ve catering firmaları gibi ev dışı kanallarda satışa sunulmaya başlanan DUDU 5 dakikada hazırlanabilen pratik bir ürün. Kızartılan ya da fırında pişirilen DUDU’yu pudra şekeri, reçel, çikolata ve meyve sosları ile tatlandırmak mümkün. Piştiğinde kabararak kat kat olan DUDU’nun içi kremayla doldurulup üzeri meyve ya da pasta süsü ile de süslenebiliyor.

Doygun Gıda’nın, işletmelere her damak zevkine uygun farklı lezzetler hazırlayabilme fırsatı sunan yeni ürünü DUDU, donuk olarak 100 adetlik kolilerde satışa sunuluyor. Ürünün tanesi 75 gram.

Pişirilmeden önce çözünmesi için 15 dakika beklenen DUDU, önceden 180 derece ısıtılmış fritözde 5-6 dakika kızartıldıktan ya da 200 derece ısıtılmış fırında hafif pembeleşene kadar pişirildikten sonra yenmeye hazır hale geliyor. Derin dondurucuda -18 derecede son tüketim tarihe kadar saklanabilen DUDU, bekleme süresince sağlığından, tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmiyor.

OKU ➤  Bosch çay ve tost makineleri ile sahurda sağlıklı lezzetler hazırlamak çok kolay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir