Ana Sayfa » Haber Turu » Denizin dinginliği dantelin zarafetiyle buluştu

Denizin dinginliği dantelin zarafetiyle buluştu

Denizin dinginliği dantelin zarafetiyle buluştu
Puan ver


Denizin huzur veren renkleri ve dantelin romantik şıklığı Marine Koleksiyonu’nda bir araya geldi. Dantel kültürünü modern hayata taşıyan Dantell, bu etkileyici koleksiyonla evlere denizin asil tarzını yansıtıyor.

Ürünleriyle masalsı bir dünyanın kapılarını aralayan Dantell, denizden ilham aldığı koleksiyonundaki tasarımlarla etkileyici bir stil oluşturuyor. Marine Koleksiyonu’nda, denizin huzur veren renkleri, dantelin romantik çizgileriyle buluşuyor. Pamuk satenden nevresim takımı, kırık beyaz ketenden Amerikan servisi, runner ve peçetesiyle bu koleksiyon, hem evlere hem de teknelere ayrıcalıklı detaylar kazandırıyor.

Dantell’in Marine Koleksiyonu’nda kırık beyazın sadeliği lacivertin asaletiyle harmanlanıyor. Dantell, ev tekstiline romantik bir ruh kazandırıyor. Her dönemin vazgeçilmezi olan danteller, Dantell koleksiyonlarında yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Dantell’in Marine Koleksiyonu’nu Kapalıçarşı, Akmerkez ve Suadiye mağazalarında, ayrıca mayıs ayının ortasında açılacak olan Nişantaşı mağazasında görebilirsiniz.

OKU ➤  Pasta & Cheese

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini5 (100%) 2 Oy Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz