Ana Sayfa » Haber Turu » Danone Milkshake İle Bu Yaz Çocuklar Çok Eğlenecek

Danone Milkshake İle Bu Yaz Çocuklar Çok Eğlenecek


Türkiye’nin ilk taze milkshake’i Danone milkshake, haziran ayında raflardaki yerini alıyor.

Yemek araları için hem ferahlatıcı hem de eğlenceli bir alternatif olan Danone Milkshake, çilek-vanilya & bisküvi tat seçenekleri ve özel paket dizaynlarıyla çocuklara farklı bir deneyim sunuyor.

Kıvamlı yapısıyla doyurucu bir özelliğe sahip Danone milkshake, soğuk içilmesi gereken ferahlatıcı ve sağlıklı bir ara öğün alternatifi.  Danone Milkshake, tüketicilere çilek-vanilya& bisküvi olmak üzere iki farklı tat alternatifi sunuyor.

Ürün içeriği ile olduğu kadar paket tasarımıyla da çocukların sevgisini kazanmayı hedefleyen Danone, paketlerinde kızlar için Prenses Sindrella, erkekler için de Muhteşem Örümcek Adam karakterlerini kullanıyor. Üst kısmında uzayıp kısalabilen özel bir pipete sahip olan Danone Milkshake, paketiyle de Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip…

Kapağın Altındaki Folyo Puan Kazandırıyor    

Perakende dünyasının ilk taze Milkshake’i, dijital dünyada da kazandırıyor. Kapakların altındaki folyonun üzerinde yer alan kodu Türkiye’nin en popüler çocuk oyun sayfası Tipeez’de “Milkshake Toplama Kodu” olarak kullanan çocuklar, oyunda ekstra puan kazanabiliyorlar.

OKU ➤  Hamilelikte abur cubur yiyen annenin çocuğu depresif olur

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir