Ana Sayfa » Haber Turu » Cornetto Disc baştan aşağı yenilendi

Cornetto Disc baştan aşağı yenilendi

Puan ver


Üzerindeki enfes çikolatalı diskten alınan ilk ısırıkla başlayan ve akışkan sosun keyfiyle devam eden Cornetto Disc, yoğun kıvamı, karamel sosu ve çikolatasıyla baştan aşağı yenilendi. Yaz aşklarının buluşma noktası Cornetto Disc, geliştirilen lezzetiyle bu yılın vazgeçilmez dondurması olacak.

Aşkın resmi dondurması Cornetto Disc, kıvamından çikolatasına, fıstığından sos dağılımına kadar baştan aşağı yenilendi. Her bir katmanında ayrı bir sürpriz sunan yaz aşklarının buluşma noktası Cornetto Disc, “Vanilya-Karamel ve “Antepfıstığı–Çikolata” çeşitleriyle dondurma tutkunlarını sevindirecek.

Yenilenen Cornetto Disc’in hem ağızda dağılan leziz çikolatası hem de dondurma kıvamı artık çok daha yoğun. Cornetto Disc’in, yenilenen lezzetinin yanı sıra üzerindeki fındık parçaları da arttı. Cornetto Disc Vanilya – Karamel, üzerindeki fındık parçalı yuvarlak sütlü çikolatası, ortasındaki yeni vanilya ve karamel sosuyla dondurma tutkunlarını sevindirecek. Fıstık parçalarıyla bezenmiş Antepfıstığı–Çikolata ise diskin altındaki Antepfıstıklı dondurması ve yoğun çikolata sosuyla sıcak yaz aylarının gözdesi olacak.

OKU ➤  Sıcak Yemeklerin Sırrı Wolf Isıtma Çekmecesinde Saklı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz