Ana Sayfa » Haber Turu » Çocuklar, Çocuk Olmanın Tadını Ramiz Çocuk İle Çıkarıyor

Çocuklar, Çocuk Olmanın Tadını Ramiz Çocuk İle Çıkarıyor


Köfteci Ramiz, İstanbul Trump Towers Mall’da bulunan çocuklara özel şubesi Ramiz Çocuk ile minik lezzet tutkunlarına sağlıklı seçenekler sunuyor.

Türkiye’nin 25 farklı kentindeki 132 şubesiyle ulusal bir lezzet zinciri Köfteci Ramiz, İstanbul Trump Towers Mall Çocuk Katı’ndaki çocuklara özel ilk şubesi Ramiz Çocuk ile damak tadına düşkün miniklere sağlıklı ve eğlenceli lezzetler sunuyor.

85 yıldır kalite ve lezzetinden ödün vermeyerek annelerin güvenini kazanan Köfteci Ramiz, Ramiz Çocuk’ta yemekten salataya, tatlıdan içeceğe kadar çocuklara özel geniş bir menüyle hizmet veriyor.

 Yemekten Tatlıya Kadar Çocuklara Özel Menü Ramiz Çocuk’ta

Ramiz Çocuk’un menüsünde, tadına doyum olmaz Ramiz Köfte’den oluşan Mini Ramiz Menü’nün yanı sıra çocukların severek yediği köfteli Ramburger, Tombulger, Güçlü 3’lü Menü ve Köfte Parmak Menü de bulunuyor. Çocuklar Ramiz Çocuk’ta Mini Tavuk Menü ve Tavuk Parmak Menü gibi tavuklu lezzetleri ya da keyifli bir atıştırmalık için Mini Tostlar Menü’yü de tercih edebiliyor.

Ramiz Çocuk, salata, çorba ve meyve salatası gibi hem çocukların yeme isteğini artıran hem de zengin besinler içeren öğünler de sunuyor. Ramiz Çocuk’ta çocuklara özel taze sıkma nar, portakal ve elma suyu da bulunuyor.

Çocuklar, Ramiz Çocuk’ta fırın sütlaç, keşkül, krem şokola gibi sütlü tatlılar ve ayıcık kek, ayıcık kurabiye ve mouse kek ile yemeklerine tatlı bir son verebiliyor.

OKU ➤  Turkmax , Türkiye’nin Bir Numaralı Yemek Kanalı Olacak

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir