Ana Sayfa » Haber Turu » Chado’dan yepyeni bir çay deneyimi ‘Kukicha’

Chado’dan yepyeni bir çay deneyimi ‘Kukicha’

Chado’dan yepyeni bir çay deneyimi ‘Kukicha’
Puan ver


Çay severlere yepyeni deneyimler yaşatan Chado, ürün çeşitliliğini zenginleştirmeyi sürdürüyor. Yeşil çay kültürüne farklı bir bakış açısı getiren Chado Kukicha şimdiye kadar denediğiniz tüm yeşil çayları unutturacak.

Japonya’nın leziz çaylarından biri olan Kukicha, Chado ile şimdi Türkiye’de. Türk çay severlere yepyeni lezzet deneyimleri yaşatan Chado, Japon çayı olarak nitelendirilen Kukicha’yı çay tiryakileriyle buluşturuyor. Diğer çayların aksine 2 kez demlenebilen Chado Kukicha, lezzetiyle baş döndürüyor. Çay yapraklarıyla birlikte çay bitkisinin gövdesi ve yaprak saplarının karıştırılarak kurutulmasından ortaya çıkan Chado Kukicha, en son kavrularak lezzetine lezzet katıyor. Antioksidan oranı yüksek, mineral ve vitamin yönünden zengin olan Chado Kukicha, az miktarda kafein içeriyor. Diğer yeşil çaylara göre benzersiz bir lezzet ve aromaya sahip olan Chado Kukicha’nın lezzeti gerçek bir çay deneyimi yaşatıyor.

OKU ➤  Tetra Pak ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okullarda Geri Dönüşüm Eğitimi İçin Protokol İmzaladı

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir