Ana Sayfa » Haber Turu » Carte d’Or’dan 3 Yeni Lezzet

Carte d’Or’dan 3 Yeni Lezzet

carte-dor-sosCarte d’Or, 3 yeni tatlı ve dondurma sosuyla hem damakları hem de gözleri şenlendiriyor.

Carte d’Or, yaza, çikolatalı, karamelli ve kırmızı meyveli soslarıyla ‘merhaba’ dedi. Çikolatalı Sos, zengin bitter aromasıyla yoğun bir çikolata lezzeti sunarken, Kırmızı Meyveli Sos çilek, vişne, ahududu ve karaduttan oluşan içeriğiyle meyve severleri 12’den vurmaya hazırlanıyor. Karamelli Sos ise yoğun kıvamı ve tadıyla tüm karamel tutkunlarını baştan çıkarmaya geliyor.

Mükemmel lezzet, mükemmel sunum için…        

Yenilenen kıvamı ve lezzetiyle öne çıkan Carte d’Or sosları, tatlı ve dondurmaların tadını zenginleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda sunumu da güzelleştiriyor. Mutfaklardaki eşsiz ustaların leziz Carde d’Or soslarıyla yaptıkları son dokunuş, tatlıları ve dondurmaları daha çekici hale getiriyor.

Bu yaz serinlemek isteyen müşterilerine en şık servisi sunmak isteyen işletmeler, dondurmalardan sütlü tatlılara, pastalardan kekler ve kahvelere kadar farklı ürünlerde Carte d’Or’un tamamlayıcı lezzetiyle şenleniyor.

‘Her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfaktaki yetenekli ellere ilham kaynağı olan Unilever Food Solutions tarafından 800 gramlık ergonomik şişelerde şeflere sunulan Carte d’Or sosları, hem Türk mutfağındaki klasik lezzetlere eşlik ediyor hem de dünyadan farklı lezzetler arayanların imdadına koşuyor.

OKU ➤  Go Meso, Moğolistan’ın ziyafet geleneğini modern hayata taşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir