Ana Sayfa » Haber Turu » Burger King’in Enfes Sosları “Sos-Ye-Loji” ile Dijital Ortama Taşındı

Burger King’in Enfes Sosları “Sos-Ye-Loji” ile Dijital Ortama Taşındı

burgerMenüsünde sos olmazsa olmaz diyenler, hangi menüye hangi sosun daha çok yakışacağını merak edenler “Sos-Ye-Loji” çatısı altında toplandı. Burger King’in enfes sosları artık yepyeni bir bilim dalı olan Sos-Ye-Loji ile dijital ortamda sos severlerle buluştu.

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden olan Burger King, muhteşem lezzetleriyle olduğu kadar enfes soslarıyla da misafirlerinin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Menüsünde sos olmazsa olmaz diyenler, hangi menüyle hangi sosun daha iyi gideceğini merak edenler “Sos-Ye-Loji” çatısı altında toplandı. Calve’nin eşsiz sosları artık yepyeni bir bilim dalı olan “Sos-Ye-Loji” ile dijital ortamda sos severlerle buluştu. Burger Kingçileri birer Sosyelog’a dönüştürmeyi hedefleyen sosyeloji.com, sos konusunda yeni ve eğlenceli bir dünya oluşturuyor. Lezzetlerini daha da zenginleştiren birçok sosuyla fark oluşturan Burger King, “Sos-Ye-Loji” platformuyla Burger Kingçilere hem zengin sos menüsünü tanıtıyor hem de sos seçimini Sosyelog’lara bırakıyor.

“Sosyelog”lar eğlenirken ‘Sözlüğe’ katkıda bulunuyor

Burger King, sosyeloji.com sitesinde yayınlanan Manifestoyla, toplumda birçok kişinin neden sadece ketçap ve mayonez arasında sıkışıp kaldığı sorularına cevap verirken, “Araştırması Gönüllüsü Ol” başlığına tıklayan sos severler hangi ürüne en çok hangi sosun yakıştığını eşleştirip  “Sosyelog” olma imkanına kavuşuyor. Sos Panosu sayesinde birbirinden lezzetli sosların içeriğini gören Sosyelog’ lar Terimler Sözlüğü’ne eğlenceli içeriklerle katkı sağlıyorlar.

OKU ➤  Kahvaltı Keki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir