Ana Sayfa » Haber Turu » Bu yıl iftar sofraları, İkiSatır ve KasapDöner lezzetleriyle şenlenecek!

Bu yıl iftar sofraları, İkiSatır ve KasapDöner lezzetleriyle şenlenecek!

ikisatir-ramazanFarklı konseptlerin markası İkiSatır ve KasapDöner, Ramazan’a özel menüleriyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.  

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Global Restoran Yatırımları, KasapDöner ve İkiSatır lezzetleriyle Ramazan sofralarını da şenlendiriyor.

Menüsünde dört çeşit köfte, altı çeşit ızgara et ve salata yer alan İkiSatır, lezzet tutkunları ‘her iftarda farklı bir lezzet denesinler’ diye özel fiyatlarla Ramazan menüleri hazırladı. İftariyelik, Çorba, Balkan veya Osmanlı Köfte, Küçük Patates, Meşrubat, Tatlı, Su ve Çay’dan oluşan Köfte Menü 37,3 lira yerine 27,9 lira fiyatla lezzet tutkunlarına sunulacak. Tavuk Menü’nün Ramazan’a özel fiyatı 26,9 TL, Et Menü’nün özel fiyatı ise 44,4 TL olacak.

İkiSatır, Acıbadem, Bursa Kent Meydanı ve Viaport’taki restoranlarında en güzel iftar sofralarını kurmak için sizi bekliyor.

KasapDöner ile iftar sofrası ziyafete döner…

Dünyanın en sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerden biri olan döneri, sıra dışı bir konseptle lezzet tutkunlarıyla buluşturan KasapDöner de özel menüsüyle iftarı kasao-donerziyafete döndürmek için hazırlıklarını tamamladı. KasapDöner, İftariyelik, Çorba, KasapDöner, Küçük Patates, Meşrubat, Trileçe, Su ve Çay’dan oluşan iftar menüsünü 39,9 TL yerine 29,9 TL Ramazan özel fiyatıyla misafirlerine ikram edecek.

İstanbul, Ankara ve Bodrum’da seçkin lokasyonlarda 26 restoranı bulunan, Lefkoşa ve Bakü’deki restoranları aracılığıyla farklı konsept ve lezzetini yurt dışına da taşıyan KasapDöner, son restoranını geçtiğimiz günlerde İstanbul Kızıltoprak’ta hizmete açtı.

OKU ➤  Yaz Sütlacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir