Ana Sayfa » Haber Turu » Bu Ramazan da Philips Mutfakta

Bu Ramazan da Philips Mutfakta

Bu Ramazan da Philips Mutfakta
Puan ver


Philips’in hayatı kolaylaştıran mutfak ürünleri, Ramazan ayında da mutfaktaki en büyük yardımcılarınız olacak. Üstelik Philips doğrayıcı ve el blenderlarında Ramazan ayına özel indirimler sizleri bekliyor.

İftar sofralarının olmazsa olmazı çorbalarınızı Philips Çorba Ustası, sağlıklı bir Ramazan geçirmek için ihtiyacınız olan salataları da Philips Salata Ustası ile kolayca hazırlayın. Philips, diğer tüm küçük ev aletleriyle de Ramazan ayında hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor..

İftar sofrası çorbasız olmaz diyenlere Philips Çorba Ustası

Philips HR2200 Çorba Ustası, 5 farklı programıyla çorba hazırlamayı son derece kolay hale getiriyor. Süzme çorbalar için malzemeleri bütün olarak atabildiğiniz Philips Çorba Ustası’nın 1,2 L’lik geniş haznesi sayesinde 4-6 porsiyon çorba hazırlanabiliyor. Siz iftar sofranız için diğer yemekleri hazırlarken çorbanızı sizin için pişiriyor ve tencere başında karıştırma derdini ortadan kaldırıyor. Philips Çorba Ustası, yiyecekleri 40 dakika boyunca da sıcak tutuyor.

Philips Salata Ustası ile sofralarınızı sağlıkla tamamlayın

Philips Salata Ustası kısa sürede tüm şekil ve boyutlarda mükemmel sonuçlar sunuyor, salata yapmaya ayırdığınız vakti kısaltıyor. Geniş haznesiyle farklı malzemeleri bir arada kullanmayı sağlayan Philips Salata Ustası, kesilen malzemeyi de direkt olarak salata kabınızın içine aktarıyor. Philips Salata Ustası; doğrama, dilimleme ve jülyen, parmak patates için 6 farklı bıçağa ve geniş besleme borusuna sahip.

OKU ➤  Doygun’dan İlk Kez Okullara Özel Katkısız Ekmek

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz