Ana Sayfa » Haber Turu » Bu kış sofralar Porflame ayrıcalığıyla zenginleşiyor

Bu kış sofralar Porflame ayrıcalığıyla zenginleşiyor


NG Kütahya Porselen’in ateşe dayanıklı Porflame Koleksiyonu, yüksek kalitede pişirme deneyimi sunarken, sofralara da tasarımıyla benzersiz bir şıklık kazandırıyor. Doğal ham maddelerden üretilen Porflame ürünleri, yiyeceklerin doğal tatlarını ve vitamin değerlerini koruyarak yemek pişirmenize yardımcı oluyor.

Kış mevsiminde, sıcaklığı ve lezzetiyle iç ısıtan yemekler hazırlamak isteyenler için NG Kütahya Porselen’in Porflame ürünleri ideal seçenekler sunuyor. Yüksek kalitede, özel malzemeden üretilen Porflame ürünler, daha az yağ kullanarak, yiyeceklerin doğal tatlarını ve vitamin değerlerini korumaya, lezzetli yemekler pişirmeye yardımcı oluyor. NG Kütahya Porselen’in Porflame ürünleri, yemek pişirmeye olan katkısının yanı sıra tasarımıyla da sofraları zenginleştiriyor.

Porflame Koleksiyonu, yüksek ısı iletkenliği ile kısık ateşte bile yüksek pişirme performansı sağlayarak ısıdan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. NG Kütahya Porselen’in ateşe dayanıklı Porflame ürünleri, enfes lezzet deneyimleri yaşatıyor, şıklığıyla etkileyen sofralar oluşturuyor.

OKU ➤  Tamek’in Meyve Suyu Lezzeti, Yeni Ambalajında

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir