Ana Sayfa » Haber Turu » Braun, Daha Hızlı Ve Daha Lezzetli

Braun, Daha Hızlı Ve Daha Lezzetli


Küçük ev aletlerinde sunduğu yenilikler ve pratik çözümlerle kadınların mutfaktaki yardımcısı Braun, MQ785 Patisserie Plus Blendır Seti ile pratik yemek yapmayı sevenlerin işini kolaylaştırıyor.

Braun, mutfakta hızlı sonuç almak isteyen kadınlara üstün performansı ve kolay kullanıma sahip MQ785 Patisserie Plus Blendır Seti’ni sunuyor. Braun MQ785 Patisserie Plus’ın devrim niteliğindeki ‘Smart Speed’ teknolojisiyle tek elle ve hızı kontrol ederek yiyeceklerinizi kolaylıkla hazırlamanın yanı sıra lezzetli yiyeceklerin tadını çıkaracaksınız.

Braun MQ785 Patisserie Plus Blendır Seti, yemek yaparken ihtiyacınız olan tüm detayları düşünüyor. 600ml sürahi, 1500ml kompakt yemek işleyicisi, doğrama aparatı, dilimleme girişi, yoğurma aparatı ve patentli, paslanmaz çelikten yapılmış sıçratmayan blendır ucu ile yemek yapmak artık çok kolay. Kuruyemişleri 8 saniyede; havuç, salatalık vb. sebze ve meyveleri 7 saniyede; eti 10 saniyede ve sert peynirleri ise 15 saniyede hazırlamayı sağlayan Braun MQ785 Patisserie Plus, mutfaktaki en pratik yardımcınız.

Braun MQ785 Patisserie Blendır Seti’nin daha rahat ve kolay kullanımı için hız tuşu daha büyük ve tutma gövdesi yumuşak materyalden üretiliyor ve çocuk güvenlik kilidi de bulunuyor. Elinizden bıraktıktan 2 saniye sonra otomatik olarak devreye giren tuş kilidi sayesinde istem dışı tüm kullanımlar engelleniyor. Braun MQ785 Patisserie Blendır Seti, 750 Watt turbo hızı, güçlü ve sessiz motoru ile mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak.

OKU ➤  Efsina, Ulusal, Yerel Ve Gurme Marketlerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir