Ana Sayfa » Haber Turu » Beslenme Çantasına Protein Desteği

Beslenme Çantasına Protein Desteği

Puan ver


Okul çağındaki çocuklarınızın beslenme çantasında, beyaz et ile protein desteğini unutmayın. Sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyacını karşılamak için annelerin tercihi Gedik Piliç, çocuklar için hem lezzetli hem de besleyici özel ürünler sunuyor.

Sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyacını karşılamak için beyaz ette özel ürünler geliştiren Gedik Piliç, çocukların beslenme çantalarına lezzet katıyor.

Beyaz et sektöründe 45 yıllık deneyimini kanıtlayan Gedik Piliç;  Nugget, Kroket, Schnitzel, Çıtır Burger vb. pişmiş pratik ürünleriyle kaliteden ödün vermeyen annelerin ilk tercihi oluyor.

Pratik ürünleriyle annelerin dikkatini çeken Gedik Piliç; çocuklar için hem besleyici hem keyifli hem de lezzetli özel ürünler sunuyor. Kroket, Nugget, Schnitzel, Çıtır Burger, Kasap Köfte, Pişmiş Yaprak Döner, Parmak Köfte vb. ürünleriyle sağlıklı ve besleyici alternatifler oluşturuyor.

Çocuk Gelişiminde Beyaz Et Önemli

Uzmanlar; çocuk gelişiminde anne sütünden sonra, özellikle okul çağına gelen çocuklarda protein yönünden zengin gıdaları öneriyor.  En önemli protein kaynaklarından biri olan beyaz eti çocuklara sevdirmek için farklı pratik lezzetler geliştiren Gedik Piliç, beslenme çantalarına protein desteğinin mutlaka yapılmasını öneriyor.

Sofralara lezzet katan Gedik Piliç ürünleri, besin değeri ve kalitesiyle çocukların gelişiminde etkin rol üstleniyor. İyi tarım uygulamalarıyla yem üretiminden kesim ve beyaz et üretim aşamalarının tümünde insan sağlığını ön planda tutan Gedik Piliç; 200’ün üzerinde ürün çeşidiyle seçkin market ve reyonlarda satışa sunuluyor.

OKU ➤  Muratbey yeni inovatif ürünü “Burgu Peynir”i tanıttı

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz