Ana Sayfa » Haber Turu » Bizim Mutfak yenilenen çorbaları ile Ramazan’a hazır

Bizim Mutfak yenilenen çorbaları ile Ramazan’a hazır

Bizim Mutfak yenilenen çorbaları ile Ramazan’a hazır
Puan ver


Türk mutfak kültüründen en iyi anlayan, uzman ve öncü mutfak markası Bizim Mutfak, Ramazan’ı yenilenen çorbalarıyla karşılayacak.

Bizim Mutfak Facebook sayfasında ünlü şef Semen Öner, ‘30 Güne 30 Ramazan Menüsü’ hazırlayacak. Dr. Gürkan Kubilay “Ramazan’a Özel Beslenme Önerileri” sunacak. Bizim Mutfak Facebook uygulamasında beş hafta boyunca sürecek hafıza kartı oyununu oynayanlar arasından her hafta 50 kişi Bizim Mutfak Ramazan Paketi kazanacak

Ailesine ve misafirlerine ziyafet sunmak isteyen hanımlar için Ramazan boyunca pratik ve leziz çözümler sunan Bizim Mutfak en çok sevilen çorba çeşitleri ile iftar sofralarını şenlendirecek.

Bizim Mutfak Facebook sayfasında Ramazan boyunca ünlü şef Semen Öner, 30 Güne 30 Ramazan Menüsü ile kadınlara pratik ve leziz tarifler sunacak. Sayfada Dr. Gürkan Kubilay’dan “Ramazan’a Özel Beslenme Önerileri” de yer alacak.

Bizim Mutfak, tüketicileri için Ramazan boyunca sürecek bir hediye uygulaması başlatıyor. Facebook’ta Bizim Mutfak Hafıza Kartı uygulamasını kullanarak hafıza kartı oyununu oynayanlar çekiliş hakkı kazanacaklar. Beş hafta boyunca sürecek yarışmada her hafta 50 kişiye çorbadan makarnaya birçok Bizim Mutfak markalı ürün ve şık bir çelik tencereden oluşan Bizim Mutfak Ramazan Paketi hediye edilecek.

OKU ➤  Gazlı İçecekler Bağımlılığa Neden Oluyor!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir