Ana Sayfa » Haber Turu » Bildiğiniz fasulye tatmadığınız lezzette

Bildiğiniz fasulye tatmadığınız lezzette

Puan ver


Türk damak tadına uyan lezzetleri Doğal Tadında cam kavanozda sizlere sunan La Asturiana, tamamen GDO’suz ve Gluten’siz doğal tadında Fasulye Konservesi ile pratikliği ve lezzeti aynı sofrada buluşturuyor.

Lezzetli, kaliteli, doğal ve fark oluşturan tatları tüketicisiyle buluşturan La Asturiana, kendine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırabilmek, kısa zamanda leziz sofralar, hazırlamak isteyenler için lezzetli ve sağlıklı çözümler sunmaya devam ediyor.

İspanya’nın Laon Castilla bölgesinde ileri teknoloji ile şişelenip kullanıma sunulan La Asturiana Fasulye Konservesi sizlere, alışık olduğunuz geleneksel lezzetten ödün vermeden dakikalar içerisinde hazırlayacağınız enfes yemekler vaad ediyor.

La Asturiana Fasulye Konservesi mutfakta geçirdiğiniz zamanı keyfe dönüştürüyor.
Ev hanımı, bekâr ya da çalışan olun, kabuksuz yapısı ve kaynatmaya dayanıklı doğal taneleri sayesinde akşamdan ıslamak, öncesinde uzun süre kaynatmak zorunda kalmadan kusursuz yemekler eşliğinde sofralarınızı zenginleştireceksiniz.

OKU ➤  Türkiye’nin en tanınan 12 şefi Fairy Platinum ile hayat bulan “Lezzeti Bol Zahmeti Az Tarifler” kitabında buluştu

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz