Ana Sayfa » Haber Turu » Beta Tea’ye Bir Ödül Daha

Beta Tea’ye Bir Ödül Daha


Türkiye’yi çay sektöründe uluslararası platformda başarıyla temsil eden ve maksimum özenle ürettiği özel çayları ile fark oluşturan Beta Tea, Taç Yaprak çayı ile 2014 Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’ndan “Yetkinlik” ödülü ile döndü.

Türk çayının geleneksel lezzetini birbirinden özel ve ayrıcalıklı tatlar ile yeniden yorumlayan Beta Tea, “Ambalaj Sanayicileri Derneği” tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması”nda “Yetkinlik” ödülü kazandı.

Türk şirketlerinin, yurt içinde ve yurt dışında üreterek piyasaya sürdükleri ürünleri ile katıldıkları, 9 farklı kategoride, 192 ambalajın değerlendirildiği “Ambalaj Ay Yıldızları”nda Beta Tea, ödülünü Taç Yaprak paket ambalajı ile kazandı.

Markaların üretim kalitesinden çevreye duyarlılıklarına, tasarımlarından özgünlüklerine kadar tüm özelliklerinin 11 kriterde değerlendirildiği, WPO – World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) iş birliğinde ve dünya standartlarında gerçekleştirilen Ambalaj Ay Yıldızları yarışmasında Taç Yaprak paket ambalajı ile dereceye giren Beta Tea, bu ödül ile uluslararası arenada da yetkinliğini ve geçerliliğini koruduğunu bir kez daha kanıtladı.

OKU ➤  Refika’nın Mutfağı’nın bulgurcu teyzesi Nursen Doğan’ın: Bulgurun Halleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir