Ana Sayfa » Haber Turu » BERNARDO, Ürün ve Servis Standartları Belgesi ile Tüketicileri Koruyor

BERNARDO, Ürün ve Servis Standartları Belgesi ile Tüketicileri Koruyor

Puan ver


Ülkemizin sofra tasarım uzmanı BERNARDO bir ilki gerçekleştiriyor… Yasal bir zorunluluğu olmamasına rağmen müşteri memnuniyetinde son nokta olan “Ürün ve Servis Standartları Belgesi” ile 5 yıl boyunca 12 kişilik yemek takımlarında satış sonrası hizmet garantisi veriyor.

BERNARDO, üretim süreçlerinde insan sağlığına zarar vermeyen, güvenlik sertifikalı hammaddeler kullanırken, Avrupa standartlarına uygun, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan onaylı ürünleri satışa sunuyor… Ayrıca hammaddesinde insan sağlığını tehdit eden kurşun, kadmiyum gibi ağır metaller kullanmayan BERNARDO, ürün süslemelerinde de 24 ayar altın ve platin kullanıyor.

Yüksek derecede iki kez fırınlanan BERNARDO porselenleri, sert yapısıyla çizilmelere ve kırılmalara karşı dayanıklıyken ışıltısını da uzun süre koruyor. Şeffaf ve pürüzsüz ürünleriyle zerafet ve kaliteyi her daim korumayı başaran Bernardo, garanti belgesi ile de satış sonrası hizmetlerinin sürekliliğini tescilliyor.

12 kişilik yemek takımlarında 5 yıl yedek parça garantisi veren marka, satın alınan ürünleri ücretsiz olarak kargo ile kapıya teslim ederken sigortalıyor. Kargo süreci sırasında kırılan parçaları da ücretsiz olarak değiştiriyor. Üstelik takımınızı büyütmek yada çeşitlendirmek isterseniz bunun için de size ürün tedarik imkanı sunuyor.

Böylece en güzel, en özel günlerinizin vazgeçilmezi sofra takımları ile masalarınızı donatırken; ürün tesliminden itibaren 5 yıl süre ile yemek takımlarınızı markanın verdiği “Ürün ve Servis Standartları Belgesi” ile gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz…

OKU ➤  Möller’s Omega-3 İle Sağlıklı Geleceğe…

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

Puan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra, kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz