Ana Sayfa » Haber Turu » Barbekü Uzmanı Weber Stephen’in Futbol Elçisi Thomas Müller

Barbekü Uzmanı Weber Stephen’in Futbol Elçisi Thomas Müller

Puan ver


Dünyanın en çok tercih edilen barbekü markası Weber Stephen, Thomas Müller ile dünya standartlarında bir anlaşmaya imza attı. Alman milli oyuncu Müller, marka elçisi olarak bütün pazarlama aktivitelerinde Weber Stephen’ın yüzü oldu.

Bayern Münih’in yıldız oyuncusuThomas Müller, Weber Stephen ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Tüm dünya genelinde markanın yeni yüzü olan Müller, Weber Stephen için objektiflerin karşısına geçti.

Brezilya’da yapılacak Dünya Kupası’nda değişik kanallarda basılı, online ve POS gibi çeşitli pazarlama aktivitelerinde yer alacak olan Weber Stephen, bu anlaşma ile müşterileriyle futbol tutkusunu paylaşacak.

Bir barbekü üreticisi olarak kendi liglerinde oynadıklarını belirten Weber Stephen Türkiye Genel Müdürü Cem Yılmaz bu anlaşma ile ilgili şunları söyledi. “2014 Brezilya’daki Dünya Kupası’nın yılı. Müller mükemmel bir futbolcu olmasının yanında doğal ve başarılı biri. Müller’in markamızın simgelediği aynı değerlere sahip olduğunu düşünüyoruz. Dünya çapında bu kadar sevilen ve kendisi de bir Weber Stephen hayranı olan bir futbolcuyla çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.”

OKU ➤  Puratos'dan Dünyada Bir İlk: Ekşi Hamur Kütüphanesi

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz