Ana Sayfa » Haber Turu » Baharda Kelebekler Sofranızda Uçuşacak!

Baharda Kelebekler Sofranızda Uçuşacak!


Porland, ömürleri çok kısa olan ama güzellikleri ile doğaya ve hayatımıza renk katan kelebekleri porselende ölümsüzleştirdi.

Fethiye Ölüdeniz’den 5-6 km uzaklıkta, etrafı 300 metre yükseklikte dağlarla çevrili Kelebekler Vadisi Kanyonu, adını Temmuz ve Eylül ayları arasında görülen ‘’Jarsey Tiger’’ adlı kelebeklerden aldığı, duvarlarının cennete dokunduğu söylenir.

Vadide ki doğanın gizemini, heyecan ve mutluluğunu porselene yansıtan Porland, Kelebekler Vadisi Koleksiyonunu tüm mağazalarında Anneler Günü’ne özel seçeneklerle sunuyor. Benzersiz bir hediye seçeneği olacak koleksiyonun tüm parçaları özenle hazırlandı. Sert porselen olarak üretilen ürünlerin, uygun koşullar altında kullanım ömrü kadar desen ömrü bulunmaktadır.

Yeşil ve turuncu renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyon, günün her saati kullanıma uygun, porselen, cam, çelik ve tekstil grubu ürünlerin muhteşem uyumunu yansıtıyor.

Kelebekler Vadisi Koleksiyon ürünlerini takım olarak alabilir ya da Porland ayrıcalığıyla tek tek dilediğiniz parçalardan seçip kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

OKU ➤  Saraydan Sofranıza: Süleymanpaşa Köfte

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir