Ana Sayfa » Haber Turu » Bademin Faydaları, Alpro İle Bardaktan Taşıyor

Bademin Faydaları, Alpro İle Bardaktan Taşıyor

alproAlpro, bademin tüm faydalarını lezzetli bir içecek olarak sunuyor. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenler, Alpro Badem sütünün her bardağındaki doğallığı tercih ediyor.

Avrupa’nın lider soya sütü üreticisi Alpro’nun Badem Sütü, sağlıklı beslenmeye önem gösteren, aynı zamanda formunu korumaya çalışanlar için ideal bir tercih oluyor. Tamamen doğal, bitkisel ve laktozsuz içeriği ile Alpro Badem Sütü, kalsiyum ve antioksidan (E vitamini) deposu.

Alpro Badem sütünün eşsiz tadı, Akdeniz bademlerinin hafifçe kavrulup, ardından kremamsı kıvama gelene kadar ezilerek doğal kaynak suyu ile karıştırılmasından geliyor. Alpro Badem Sütü, sade, şekersiz ve çikolatalı olmak üzere üç ayrı çeşidiyle farklı lezzetler sunuyor. Sade çeşidiyle bademin tadına varırken, bir bardağında (200ml) sadece 26 kalori içeren şekersiz Alpro badem sütü ile kalori hesabınızdan şaşmayabilirsiniz. Eğer kaçamak yapmak istiyor ama sağlıklı çizginizden ödün vermiyorsanız Alpro çikolatalı badem sütü aradığınız lezzet…

Macro Center marketlerde bulabileceğiniz Alpro Badem sütü çeşitlerini sade tüketebilir veya dilediğiniz karışımla farklı bir içecek hazırlayabilirsiniz… İşte size şekersiz Alpro Badem Sütü ile muhteşem bir tarif.

OKU ➤  İzhar’dan Babalar Günü’ne Özel Meşhur Ayder Kahvaltısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir