Ana Sayfa » Haber Turu » Backhaus Acıbadem Kurabiyesi İstanbul’un En Tazesi

Backhaus Acıbadem Kurabiyesi İstanbul’un En Tazesi

Backhaus Acıbadem Kurabiyesi İstanbul’un En Tazesi
Puan ver

kurabiyeBackhaus lezzetlerinin en çok tercih edilen ve sevilenlerinden biri olan Acıbadem kurabiyesi, günlük hatta çoğu zaman saatlik olarak özel fırınlarda üretiliyor.

Dünyaca ünlü şeflerin eşsiz reçeteleriyle hazırlanan ve Backhaus’un iddialı lezzetlerinden biri olan Acıbadem kurabiyesi, geleneksel yöntemlerle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor. Uzun pişirme süresi sayesinde de her ısırıkta aynı lezzetin alınmasını sağlayan Backhaus Acıbadem kurabiyesi, kahve ve çay sohbetlerine eşlik ediyor. Özenle seçilmiş kaliteli malzemelerle üretilen Acıbadem kurabiyeleri, ağızda kolay dağılarak bademin muhteşem tadını damakta bırakıyor.

Backhaus ürünlerinin kalitesinin, çeşitliliğinin ve eşsiz lezzetlerinin arkasında Almanya’da Backhaus’a destek veren 100’den fazla kişiden oluşan AR-GE ekibi ve dünyaca ünlü şefler bulunuyor. Türkiye’nin en yenilikçi fırını olmakla beraber aynı zamanda modern ve leziz bir pastane olarak hizmet veren Backhaus, ekmeklerden keklere, kuru pastalardan pastalara ve makaron çeşitlerine kadar birçok modern ve geniş çeşitte lezzeti bir arada sunuyor.

OKU ➤  Marie Antoinette Chocolatier’den kışa özel iki yeni tat

Tavsiye

Vişneli Turta

Vişneli Turta

Vişneli TurtaPuan ver Vişneli Turta (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 1 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir