Ana Sayfa » Haber Turu » Arzum, Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi ile Birinciliği Hong Kong’tan Türkiye’ye Getirdi

Arzum, Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi ile Birinciliği Hong Kong’tan Türkiye’ye Getirdi

 

Arzum Fırrın; IF Design, Design Turkey ve Plus X Award ödüllerinden sonra uluslararası kulvarda bir ödül daha aldı.

Kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunan Arzum, bilinen tüm ekmek kızartma makinelerden daha farklı tasarımıyla, 2013 Hong Kong Endüstri Tasarım Ödülleri’nde ‘Tüketici Ürün Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.

Doğramadan karıştırmaya, rendelemeden çırpmaya kadar, mutfakta hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri üreten Arzum, ürünlerinin tasarımlarıyla da fark oluşturmaya devam ediyor. Rakiplerinin aksine alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Arzum Fırrın, 2013 Hong Kong Endüstri Tasarım Ödülleri’nde 6 farklı kategoriden ‘Tüketici Ürün Tasarım’ kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. Hong Kong’ta 24 Ekim de Arzum Fırrın’ın kazandığı ödül, Arzum Hong Kong Genel Müdürü Elif Evdüzen’in katıldığı törende verildi.

Arzum Fırrın, 2013 yılının ikinci yarısından itibaren Hong Kong`ta büyük zincir mağazalarda satışa sunuluyor.

Genç tasarımcı Atıl Kızılbayır tarafından tasarlanan ve  2007 yılında Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda ödül kazandıran Fırrın, Arzum
firmasının dikkatini çekti. 2011 yılında Arzum tarafından üretimine başlanan Fırrın kısa sürede tüketiciler tarafından da büyük ilgi ile karşılandı. Piyasadaki ekmek kızartma makineleri için farklı bir tasarıma sahip olan Fırrın, 70 ürün arasından seçilerek Tüketici Ürün Tasarım Ödülü’nün sahibi olarak birinciliği Türkiye’ye getirdi. Arzum Fırrın’ın diğer ekmek kızartma makinelerinden en büyük farkı ise her boyuttaki ekmeği sürgülü haznesi sayesinde rahatça kızartabilmesi.

OKU ➤  Zeytinyağlı yemeklerde Sultannas farkı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir