Ana Sayfa » Haber Turu » Zouk Balık İlk Kez Trump Cadde’de!

Zouk Balık İlk Kez Trump Cadde’de!

Zouk Balık İlk Kez Trump Cadde’de!
Puan ver


Balık yeme kültürüne yepyeni bir soluk ve ‘kolaylık’ getiren Zouk Balık, lezzetli balık ve zeytinyağlı çeşitleri ile Trump Cadde’de.

Açıldığı günden bu yana sosyal hayatın yeni buluşma noktası olan Trump Cadde, en gözde restoran ve markaları İstanbullularla buluşturuyor. Trump Cadde’de açılan Zouk Balık, balıkseverlerin uğrak yeri olmaya başladı bile. Ali Poyrazoğlu, Filiz Akın, Sema Çelebi gibi isimler Zouk Balık’a sık sık uğrayan ünlüler arasında.

Kılçıksız Balık Keyfi Zouk Balık’ta

İsmini Ermenice “balık” anlamına gelen tzug’tan alan Zouk Balık, yepyeni bir konsept ile alışveriş ve eğlencenin İstanbul’daki yeni adresi Trump Cadde’de balıkseverleri ağırlıyor.

Balık yeme kültürüne yeni bir soluk getiren Zouk’ta Norveç somonundan çipuraya, fish & chipstenbalık ekmeğe tüm balıklar fileto servis ediliyor. Zouk’ta istediğiniz balığı kılçık ayıklama derdi olmadan, üstelik uygun fiyatlara yemek mümkün.

Zouk’un birbirinden leziz tatlardan oluşan zengin menüsünde daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız Zouk’a özel balık çorbası, soğuk ve sıcak başlangıçlar, zeytinyağlılar, salatalar, fileto ızgara balıklar, haftanın spesiyalleri ve özel tatlı çeşitleri bulunuyor. Balık ürünleri dışında “Buharda Pişmiş Ege Otları”, “Fırında Feta Peyniri”, “Zeytinyağlı Rezene”, “Topik”, “Zouk Salata” ve “Sebze&PatatesYahnisi” öne çıkan lezzetler arasında.

Eğlencenin yeni adresi Trump Cadde!

Türkiye’nin ilk konteynerlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde, alışveriş ve eğlencenin İstanbul’daki yeni adresi.  Limonata, Nezih Kebap, Al Fakheer, Plus Kitchen, Zouk Balık, Ranchero, Hoca’nın Yeri, Kuğu Pastanesi, Home Store Kahve, Cafe Bien Loti, Alaçatı Kumru Evi’nin aralarında bulunduğu 17 restoranı ve Fiorucci, Coca Coca Konsept, Sneakers&More, MatrakShop, BigShop, Kağıthane gibi 8 tasarım mağazasıyla Trump Cadde, sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi oldu.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz