Ana Sayfa » Haber Turu » Yörsan Türkiye’nin Geleneksel Tatlarını Dünyayla Buluşturdu 

Yörsan Türkiye’nin Geleneksel Tatlarını Dünyayla Buluşturdu 

yorsanTürkiye’nin lezzet ustası Yörsan, uluslararası gıda sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Gulfood Manufacturing 2015’te geleneksel ve yeni ürünleriyle ilgi odağı oldu. Dubai’de gerçekleşen fuarda Yörsan ürünlerinin lezzetleri kadar yeni tasarımları da ziyaretçilerden tam not aldı.

Türkiye’de adı “doğallık, lezzet, geleneksellik ve ustalık“la özdeşleşen Yörsan, Dubai’de düzenlenen ve dünya gıda sektörünün en önemli oyuncularını her yıl bir araya getiren Gulfood Fuarı’nda ziyaretçilere Türkiye’nin geleneksel tatlarını sundu.

İhracat vizyonunu Türkiye’nin yöresel tatlarını farklı coğrafyalardaki tüketicilerle buluşturmak ve ilgili coğrafyalarda kalitesiyle aranan marka olmak olarak belirleyen Yörsan, yenilenmiş imajıyla bölgenin en önemli fuarı Gulfood organizasyonunda büyük ilgi gördü.

Fuar süresince yoğun tadım etkinlikleri gerçekleştiren Yörsan, bir yandan bölge için bilinen tatlar olan Labne ve beyaz peynir gibi ürünleri Yörsan kalitesiyle ziyaretçilere sunarken, diğer yandan da eşsiz yöresel Türk ürünlerini geniş bir kitleye tanıttı. Ürünler kadar yeni Yörsan tasarımları da ziyaretçilerden tam not aldı.

Yeni pazarlara giriş için de önemli bir basamak niteliği taşıyan Gulfood Fuarı’nda Yörsan, özellikle Körfez Bölgesi, Kuzey Afrika ve Türki cumhuriyetlerden gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

OKU ➤  Arçelik’ye Red Dot’tan 9 Tasarım Ödülü Birden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir