Ana Sayfa » Haber Turu » Yiyecek ve İçecekleri Tatlandırmanın Sağlıklı ve Kolay Yolu: Balparmak Katla Balla

Yiyecek ve İçecekleri Tatlandırmanın Sağlıklı ve Kolay Yolu: Balparmak Katla Balla


Balparmak, zengin ürün yelpazesine bir yenilik daha ekliyor. İçecek ve yiyeceklerin balla tatlandırılmasına kolaylık sağlayan, tek kullanımlık ambalajlarda satışa sunulan Balparmak Katla Balla tüketicileriyle buluşuyor.  

Tüketicilerine sağlıklı, doğal, katkısız ürünler sunan Altıparmak Gıda’nın lider markası Balparmak, balın yiyecek ve içeceklerde kullanımını daha pratik hale getirdiği yeni ürünü Balparmak Katla Balla’yı tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Balparmak Katla Balla, tek kullanımlık ambalajıyla yiyecek ve içecekleri balla tatlandırmaya kolaylık sağlıyor. “Easy snap” ambalaj teknolojisiyle üretilen tek kullanımlık bal ambalajıyla piyasaya çıkan ve bu anlamda Türkiye’den bir ilk ve tek olan Balparmak Katla Balla; ev, iş, okul gibi farklı ortamlarda balın kolaylıkla taşınmasına ve çay, kahve, bitki çaylarının yanı sıra yiyecekleri de sağlıkla tatlandırmaya olanak sağlıyor.

7 gramlık ambalajlarda tüketicilerin beğenisine sunulan Balparmak Katla Balla, 18 ve 24 adet ürünün yer aldığı paketler halinde, çiçek ve çam balı çeşitleriyle satışa sunuluyor.

Bal ve Çay Karışımı Güçlü Bir Antioksidan!

İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu’nun yönettiği bir araştırma; tüm sıcaklık derecelerinde balın çaya ilave edildiğinde çay ve balın toplam antioksidan kapasitesinin arttığını ortaya koydu. Bu artış 70-90°C aralığında ortalama %50 oranlarında gerçekleşti. Antioksidan maddeler birçok hastalığın oluşum ve gelişiminde risk azaltıcı etkisi olması nedeniyle önem taşıyor.

OKU ➤  Yüksek Lifli Ekmek ile Zayıflayın

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir