Ana Sayfa » Haber Turu » Yine Züchex Yine Ticaret

Yine Züchex Yine Ticaret


Bu yıl 25.’si düzenlenecek olan Züchex Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 03-07 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde züccaciye sektörüne yön veren sektörün önde gelen yenilikçi ve öncü markalarına ev sahipliği yapacak.

Züccaciye sektörünün 3 milyar dolara ulaşan ticaret hacmine ve Türkiye ekonomisine yaptığı katkılar sayesinde katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgisini her dönemde üzerine çekmeyi başaran Züchex, artan katılımcı sayısı ve ürün çeşidiyle sektörün ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.

Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın da 4’üncü büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Züchex, sektöre can vermeye, ihracat ve ithalat potansiyelini arttırmaya da devam edecek.

Türkiye’nin Ve Dünyanın Gözü Züchex Fuarı’nda Olacak

Sektörün önde gelen ülkelerini her yıl istikrarlı bir artış grafiğiyle tek bir çatı altında toplamayı başaran Life Media, bu seneki Züchex Fuarı’nda da dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler için ilgi odağı olacak.

Ekonomi Bakanlığı, Ticaret Odaları, Ticari Ataşelikler ve birçok sivil toplum kuruluşunun desteğiyle fuara bu yıl İngiltere, Japonya, Azerbaycan, BAE, Cezayir, Gana, Gürcistan, İran, Hırvatistan, Kazakistan, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Suudi Arabistan, Şili, Rusya, Umman, Ürdün, Tunus ve Yunanistan’dan gelecek olan alım heyetleri iştirakiyle yine yoğun bir katılım bekleniyor…

Özel Organizasyonlar ve Sıradışı Tasarımlar…

Yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren yüzlerce züccaciye firması, gelecek on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Ürünlerin tanıtımı için hazırlanan özel showlar, ziyaretçilerin ilgisini çekecek ünlü isimler bu yıl da Züchex’te yeniden güzel anlar yaşanmasını sağlayacak. 4 gün boyunca birbirinden farklı organizasyonlarla şenlenecek olan Züchex Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da keyifli saatler eşliğinde ticaretin hacmi farklı bir boyut kazanacak.

Buna paralel olarak bu sene ilk kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en geniş kapsamlı fuarı olma özelliğini de taşıyan 25. Züchex 2014 fuarı ile aynı tarihte 14. Hall’de yapılacak olan HOMETEXTİLE HOMEX Fuarı, bir anlamda Züchex fuarının da tamamlayıcısı olacak.

OKU ➤  Köfteci Ramiz’e Avrupa Kalite Ödülü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir