Ana Sayfa » Haber Turu » Yeni Mini Nogger Choco Sandviç 8’li Paketiyle Yaza Hazır

Yeni Mini Nogger Choco Sandviç 8’li Paketiyle Yaza Hazır


Algida, bisküvi ve dondurmanın mükemmel kombinasyonuyla hazırladığı Nogger lezzetini ikiye katladı. Kakaolu bisküvi ve çikolata parçacıklı vanilyalı dondurma ile ferahlatan atıştırmalık Nogger ailesine yeni bir ürün daha ekleyen Algida, bu nefis lezzet kombinasyonunu, 8 mini ürünün bir arada olduğu paketler halinde sunuyor. 8’li paketlerdeki Mini Nogger Choco Sandviç, paylaşmayı seven Nogger tutkunları için Temmuz ayından itibaren Algida dolaplarında.

Türkiye’nin dondurmacısı Algida, dondurma severlere eşsiz lezzet deneyimleri sunmaya devam ediyor. Algida’nın en sevilen ürünlerinden biri olan ve bisküvi-dondurma ikilisini lezzetle buluşturan Nogger, şimdi yeni bir lezzetle sevenlerine ikinci bir alternatif daha sunuyor.  Yeni Mini Nogger Choco Sandviç’in, nefis kakaolu iki bisküvi arasındaki çikolata parçacıklı vanilyalı dondurması yepyeni bir lezzet karması. Üstelik Mini Nogger Choco Sandviç, 8 ürünün bir arada olduğu özel paketiyle, Nogger hayranlarına bu özel lezzeti sevdikleriyle paylaşma imkanı da veriyor.

Yaz boyunca dondurma severleri eğlence ve lezzet dolu alternatifler sunmaya devam edecek olan Algida’nın Mini Nogger Choco Sandviç 8’li paketi, Temmuz ayı itibariyle Algida satış noktalarında.

OKU ➤  Sofra Şıklığı Emsan Rapsodi Serisiyle Tamamlanıyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir